Na oficjalnym kanale Adult Swim na YouTube, pojawiła się zabawna reklama, w której Rick i Morty przypominają graczom o nadchodzącej premierze God of War: Ragnarok. W 50-sekundowym materiale wideo, bohaterowie znanej na całym świecie kreskówki pokazują, jak przygotowują się do odbycia kolejnej epickiej przygody, w której podziwiać będziemy nową historię z Kratosem i Atreusem w rolach głównych.

Fani God of War: Ragnarok z pewnością są na bieżąco z wszelkimi zwiastunami i fragmentami rozgrywki prezentowanymi przez Sony Santa Monika. Jednak film przygotowany przez Adult Swim to prawdziwa perełka.

Najnowszy spot reklamowy ukazuje nam Rick starającego upodobnić się do bohaterskiego Kratosa. Gdy już tego dokona, wybiera się razem z Mortym do świata gry, gdzie trafiają po przejściu przez portal. Bohaterowie spotu reklamowego odnajdują tam topór Kratosa i… resztę musicie zobaczyć sami.

Rick i Morty w reklamie "God of War: Ragnarok"

Przy okazji warto przypomnieć, że opisywana reklama nie jest pierwszym razem, kiedy Adult Swim wykorzystało swoich bohaterów do promowania produktów Sony. W listopadzie 2020 roku Rick i Morty zachęcali graczy do kupna PlayStation 5.

Zanim zaczniecie oglądać reklamę, przypominamy, że God of War: Ragnarok pojawi się w sprzedaży 9 listopada. Wedle zapowiedzi Sony Santa Monica, gra zostanie wydana równolegle na PlayStation 4 i PlayStation 5.