Styler ShoeCase od LG to swoiste pudełko na buty z okienkiem, w którym można wyeksponować buty. Gadżet ma jednak szersze zastosowanie niż tylko prezentacja naszej kolekcji sneakersów, ponieważ chroni buty przed wilgocią, a LG stosuje filtry, które blokują promieniowanie UV. Można nawet połączyć cztery takie pudełka, aby eksponować więcej butów, ale to nie wszystko.

Patrzcie i podziwiajcie moje nowe sneakersy

Wewnątrz LG Styler ShoeCase znajduje się obrotowa podstawa, co pozwala na prezentację butów w 360 stopniach, zapewniając nam… zdecydowanie większy szacun na dzielni. Wyobraźcie sobie tylko sobie cztery pary obracających się sneakersów z oświetleniem RGB, które podkręca atmosferę - nawet właściciele nowoczesnych PC będą zazdrościć.

A mówiąc już całkiem poważnie, LG nie poprzestało na bardziej wypasionych pudełkach na buty, ponieważ zaprezentowało także Styler ShoeCare, które wykorzystuje technologię TrueSteam, by zadbać o higienę naszych butów. Jak to wszystko działa? Styler ShoeCare ma „wiele ruchomych dysz" o regulowanej wysokości, dzięki czemu jest w stanie dezynfekować do czterech par na raz. LG twierdzi, że czyszczenie butów zajmie około 37 minut, a hałas generowany przez urządzenie to tylko poziom 35 dB (to praktycznie szum tła).

Zdaniem LG Millenialsów i Generację Z wyróżnia „kultura kolekcjonowania drogich butów od projektantów, luksusowych i limitowanych edycji", więc koreański gigant chce wyjść im naprzeciw, przy okazji trochę zarabiając, choć ceny obu rozwiązań jak na razie pozostają tajemnicą. Jak twierdzi Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company:

Nowe produkty Styler ShoeCase i ShoeCare firmy LG stanowią kompleksowe rozwiązanie do higienicznego czyszczenia, przechowywania i eksponowania obuwia. Wykorzystując nasze najnowsze technologie i oferując wygodną kontrolę i design, te przełomowe produkty są idealne dla konsumentów poszukujących lepszego, przyjemniejszego sposobu zarządzania swoją kolekcją obuwia.