W tym roku mogliśmy cieszyć się już czwartym sezonem Stranger Things – epickim, a przy tym niezwykle nostalgicznym, w którym dzieciaki mierzą się z Vecną, największym złoczyńcą serialu Netflixa. Jeśli jednak należycie do fanów pierwszego sezonu, rozgrywanego na znacznie mniejszą skalę, w którym Joyce używała bożonarodzeniowych lampek, by komunikować się ze swoim zaginionym synem, a Jedenastka i reszta mierzyli się tylko demogorgonem, to ta oferta może Was zainteresować.

Zamieszkaj w domu ze Stranger Things, jest na sprzedaż

Dom Byersów znany z pierwszych sezonów serialu, nie jest tylko planem zdjęciowym, ale naprawdę istnieje w Fayetteville w stanie Georgia i właśnie trafił do sprzedaży. Dom z trzema sypialniami i dwiema łazienkami jest wystawiony na Zillow za 300 000 dolarów (około ok. 1,5 mln zł) i reklamowany jako „IDEALNY pod Airbnb, krótkoterminowy wynajem lub osobistą rezydencję dla kogoś, kto chce go posiadać".

Przytulny parterowy dom postawiony na zalesionym terenie pojawia się wielokrotnie w pierwszych trzech sezonach serialu (najwięcej razy w pierwszym), co stanowić ma dodatkową atrakcję, przynajmniej według ogłoszenia. Ogłoszenie na Zillow zawiera zdjęcia na zewnątrz i wewnątrz, jak również fotografię w niepokojącym różowym odcieniu, ale właściciel przekonuje, że nie da się tu utknąć w… odwróconej rzeczywistości. Dowiadujemy się także, że fani nadal pojawiają się „prawie codziennie", aby rzucić okiem na dom Willa, Joyce i Jonathana.

Właściciele musieli postawić barykadę podjazdu i oznaczenia własności prywatnej, aby powstrzymać ludzi przed wtargnięciem do środka.

Stranger Things, który zadebiutował na Netflix w 2016 r., otrzyma jeszcze jeden finałowy sezon, który zamknie całą historię. Jeśli więc nie możecie znieść myśli, że niedługo serial dobiegnie końca, możecie zamieszkać w domu Byersów na zawsze.