W ostatnim czasie głośno o sukcesach Polaka za oceanem, który miał przyjemność współpracować z czołówką światowych gwiazd! Fotograf dzieli życie między Amerykę, okolice rodzinnego Tarnowa i Warszawę, w której dostaje coraz zleceń.

 

American Dream i współpraca z Paris Hilton 

Kevin Ostajewski, który aktualnie ma 27 lat, urodził się w Chicago, a następnie część życia spędził w Polsce, by potem wrócić za ocean. Żeby rozwijać swoją karierę wyprowadził się do Kalifornii. Ważną częścią jego życia były treningi na siłowni, gdzie zaczął tworzyć pierwszy content. Gdy jeden z jego filmików stał się viralem w sieci, otrzymał propozycję współpracy od teamu Paris Hilton. W zastępstwie za innego fotografa miał okazję portretować z kolei Billie Eilish. To jednak właśnie Hilton związała się z fotografem i operatorem zawodowo na stałe i Ostajewski towarzyszy celebrytce w najważniejszych momentach życia, takich jak podróż poślubna będąca właściwie wycieczką dookoła świata, czy niedawny słynny festiwal Burning Man.

Kevin jest dumny z więzi, jaką udało mu się zbudować z Paris Hilton i mówi, że jest ona dla niego jak siostra. Ceni to, że dziedziczka fortuny hotelarskiej zabiera go w miejsca zarezerwowane wyłącznie dla najbliższych, zaufanych osób. Dzięki niej poznaje na co dzień osoby z pierwszych stron gazet. Zanim zaistniał w show businessie wysyłał setki wiadomości na Instagramie i maili, aby nawiązać współpracę z celebrytami i influencerami i jak widać zaowocowało to sukcesem! 

 

Ślub Britney 

Sama Asghari, przyszłego męża Britney Spears Ostajewski poznał na siłowni. Ich znajomość trwała cztery lata, a dwa lata temu Sam przedstawił mu wokalistkę. Wielkim wyróżnieniem dla fotografa było to, że został on poproszony o wykonanie zdjęć ze ślubu gwiazdy, jako jedyny fotograf. Kosztowało go to oczywiście sporo stresu - wykonywanie serii zdjęć, a następnie zgrywanie ich na bieżąco i selekcja.

Ogromnym przeżyciem było także uchwycenie momentu, w którym wokół Spears ustawiło się grono jej słynnych koleżanek. O tym, aby mieć sześć ikon popkultury na jednym zdjęciu marzy zapewne każdy fotograf. Kevinowi udało się uchwycić Pannę Młodą w towarzystwie Madonny, Donatelli Versace, Paris Hilton, Drew Barrymore i Seleny Gomez, która pomagała nawet fotografowi oświetlać niektóre zdjęcia na uroczystości.  

 

Fotograf lubi odwiedzać Polskę i zdarza mu się tutaj również współpracować z rodzimymi gwiazdami. Ostajewski miał okazję fotografować m.in. byłą Miss Polonię Marcelinę Zawadzką i wielką fankę Britney Spears, Dodę. Trzymam mocno kciuki za dalsze sukcesy!