Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Północ w miejscu historycznej fabryki mydła i świec „Adamczewski i S-ka”. Od stacji metra „Szwedzka” dzieli ją zaledwie 10 minut spaceru. Firma, które realizuje inwestycję – a jest nią Agena Development – podkreśla, że „Grodzieńska 19 to miejsce, które oferuje dużo więcej, niż tylko mieszkanie”.

108 nowoczesnych mieszkań i apartamentów

W nowoczesnych zespołach mieszkalnych będą mieścić się zarówno kameralne kawalerki, zróżnicowane mieszkania, jak i ekskluzywne apartamenty. Lokale o metrażach od 28 do 101 mkw. o blisko trzymetrowej wysokości na ostatnich kondygnacjach, pełne światła oraz przestrzeni umożliwią właścicielom dowolną aranżację wnętrza.

Na poziomie -1 powstaną 82 miejsca postojowe z możliwością zainstalowania stacji ładowania samochodów elektrycznych. Na parterze budynku zaplanowano powierzchnie handlowo-usługowe, które stworzą dogodne zaplecze do robienia codziennych zakupów i realizacji bieżących spraw.

Kameralna i stylowa inwestycja Grodzieńska 19 to wyjątkowa przestrzeń do zamieszkania, w której tradycja harmonijnie łączy się z nowoczesnością. Podwyższony standard apartamentów oraz wnętrz to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i stanowi doskonałą lokatę kapitału na długie lata

- mówi Łukasz Ingielewicz, prezes zarządu Agena Development SA.

Doskonała lokalizacja dla wymagających

W bliskiej okolicy mamy do dyspozycji dwie stacje drugiej linii metra (Szwedzka i Dworzec Wileński). Można do nich dotrzeć w 10-15 minut spacerem. Oprócz tego w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz dworce kolejowe (Wileński, a nieco dalej Wschodni). To sprawia, że bez konieczności korzystania z samochodu można szybko dostać się zarówno do ścisłego centrum miasta, jak i do każdej z dzielnic Warszawy, a korki nie będą stanowić problemu.

Kompleks mieszkaniowy Grodzieńska 19 zlokalizowany jest także blisko terenów zielonych, Parku Praskiego i Zoo, obiektów użytku publicznego oraz centrów handlowych. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mieli w zasięgu ręki kompleks lifestylowy Bohema Praga, oferujący część kulturalno-rozrywkową i gastronomiczną oraz zrewitalizowanego, tętniącego życiem Konesera z pierwszym w Polsce centrum startupów Campus Google, Muzeum Polskiej Wódki oraz designerskim hotelem Moxy.

Przez ostatnią dekadę Praga zmieniła się nie do poznania i stała jedną z bardziej pożądanych dzielnic do życia. Wzrost zainteresowania należy przypisać zarówno obecności inwestycji wielofunkcyjnych, które powstały na dawnych terenach przemysłowych, mocno nawiązując do tradycji i tożsamości kulturowo-historycznej Pragi, jak i rozwijającej się sieci komunikacji miejskiej, w szczególności drugiej linii metra. Praga z ofertą gastronomiczną oraz kulturalno-artystyczną kreowana jest jako nowoczesne i kreatywne miejsce z bogatą historią.