Bez względu na muzyczne upodobania, trzeba przyznać - to będzie spore wydarzenie. Ostatni raz autorzy kultowego "Paranoid Android" zagrali nad Wisłą w 2009 roku (w Poznaniu). Można było się spodziewać, że zespół wreszcie do nas wróci - Open'er był w zasadzie oczywistym wyborem.

Ale organizatorzy nie ustrzegli się wpadki. Występ miał zostać ogłoszony podczas transmisji na żywo na Facebooku, a nie jak to miało miejsce w latach poprzednich - w trakcie audycji w Radiowej Trójce. Społecznościowy live zapowiedziano na godzinę 18. Transmisja się opóźniła, a grupa zdążyła się pochwalić przyjazdem jeszcze przed oficjalnym anonsem.

Fani są oczywiście na tyle usatysfakcjonowani, że nie zamierzają krytykować Alter Artu za tę wpadkę. Szkoda jednak, że tak wyszło - organizator chciał zapewne odważnie wkroczyć w świat facebookowych transmisji, ale zaliczył dość poważny falstart. To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy artysta uprzedza oficjalne ogłoszenie, ale po szumnie zapowiadanym livie, tym razem pozostaje niedosyt.

Nie pozostaje nam życzyć nic innego, jak życzyć powodzenia w przyszłości. I no dobra - my też się cieszymy!