Film po premierze w 1995 roku okazał się przełomowy, a historia budzących się do życia zabawek zahipnotyzowała całe pokolenia. Po sukcesie poprzedniej kolekcji z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem przyszedł czas na kolejną parę bajkowych przyjaciół, czyli Szeryfa Chudego i astronautę Buzza Astrala.

Postać Chudego i Buzza zainspirowała projektantów marki Vans do zrobienia kilku modeli butów takich jak Sk8-Hi, Old Skool i Authentic. Wykorzystane w tych butach materiały nawiązują swoimi nadrukami do najważniejszych kolorów i wzorów, jakie możemy zobaczyć na głównych bohaterach filmu. Kowbojska wersja Sk8-Hizostała wykonana z wysokiej jakości skóry a kosmiczne Old Skool'e świecą w nocy.

Kolekcja jednak nie byłaby pełna bez reszty przyjaciół: psa Cienkiego, Tyranozaura Rexa czy pastereczki Bou. Jeśli jednak bardziej lubicie mroczną stronę tego filmu, znajdziecie parę mrocznych Slip On'ów, które pełne są okaleczonych zabawek przez sąsiada Andiego - Sida.

Pełna kolekcja zawierająca buty, koszulki, skarpetki, plecaki i czapki dostępna bedzie w sklepach od 29 listopada, natomiast juz mozna ja nabyc w sklepie internetowym www.vans.com Wśród takiej ilości produktów i modeli każdy znajdzie coś dla siebie!