Moda na wskrzeszanie bytów popularnych w latach 90. trwa w najlepsze! Skutki tej tendencji bywają różne, nie ulega jednak wątpliwości, że twórcy na całym świecie coraz chętniej powołują się na sentyment do czasów, kiedy w dyskotekach królował DJ BOBO, a najlepszym piłkarzem świata był Ronaldo (w tej kwestii, w zasadzie, nic się nie zmieniło).

Kolejnym hitem z dawnych lat, który będziemy mogli zobaczyć w kinie, będzie "Power Rangers". Nikt, kto żył w latach 90. nie był w stanie uciec przed grupą wojowników w kolorowych wdziankach, rozprawiających się z całym złem tego świata za pomocą nowoczesnych robotów.

Znawcy branży rozrywkowej już teraz przewidują, że odświeżona wersja dobrze znanej historii będzie jednym z największych kasowych przebojów tego roku. Ma o tym świadczyć chociażby popularność zwiastunów produkcji, które w mediach społecznościowych biły rekordy wyświetleń.

 

Film będzie miał premierę już w marcu. Czekamy tym bardziej, bo w rolę Zordona - potężnego przywódcy kultowych wojowników - wcieli się Bryan Cranston znany z serialu "Breaking Bad", gdzie wcielał się w głównego bohatera, Waltera White'a.