Zdrowy styl życia, aktywność fizyczna i uprawianie sportu stają się coraz modniejsze, a producenci elektroniki tworzą coraz to nowe gadżety, które pomagają w codziennych treningach. Monitor aktywności Touch Cardio stworzony przez TomTom łączy śledzenie kroków i snu oraz całodzienną kontrolę tętna bezpośrednio z nadgarstka. TomTom Touch został zaprojektowany w ten sposób, aby można było korzystać z niego 24/7. Urządzenie umożliwia śledzenie kroków, snu, tętna oraz spalonych kalorii. Jest także wyposażone w tryby sportowe służące do biegania, jazdy na rowerze lub ćwiczeń na siłowni. Korzystając z TomTom Touch można także pozostać w kontakcie z innymi osobami, dzięki otrzymywaniu powiadomień z telefonu.

Zebranie 10 kuponów z "Gazety Wyborczej" upoważnia do kupienia zestawu Opaski Tom Tom Cardio Touch wraz z dodatkowym paskiem w rozmiarze S w specjalnej cenie 349 zł. Najpóźniej do 23 kwietnia br. należy zarezerwować zestaw w jednym z objętych akcją sklepów sieci Carrefour za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji, SMS-em lub telefonicznie.

Sprzedaż urządzeń rozpocznie się 26 kwietnia br. - aby dokonać zakupu, trzeba będzie udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji. Brakujące kupony będzie można zastąpić kuponem Joker, który ukaże się w wybranych wydaniach "Gazety Wyborczej".

Akcja organizowana jest przez "Gazetę Wyborczą", Carrefour i TomTom.