1. Pod ziemią Chcesz odciąć się od świata i odpocząć od upałów? Poszukaj hotelu, który znajduje się kilkaset metrów pod ziemią. Jeżeli zlokalizowany jest w byłej kopalni soli, to wyjątkowy mikroklimat dobrze wpłynie na Twój układ oddechowy i wzmocni Twoją odporność.

2. Na drzewie Wolisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Wybierz hotel na drzewie. Będziesz mógł obcować z naturą do woli. Nocowanie w lesie to nie tylko możliwość podglądania życia zwierząt, ale również okazja do spacerów i jazdy na rowerze. Relaks gwarantowany!

3. Jak w domu Coraz większym powodzeniem cieszą się mieszkania, które można wynajmować krótkoterminowo. Jeżeli nie przepadasz za sztywną atmosferą hotelu, meldowaniem się w recepcji i nudnymi śniadaniami, koniecznie poszukaj mieszkania na wynajem. Ma ono wiele zalet - zwykle położone jest w centrum miasta, sam decydujesz, co zjeść na śniadanie, a lokal jest zazwyczaj fantastycznie urządzony, pełen stylowych mebli i dodatków.

- Nawet weekendowy wyjazd może być wyjątkowy - zauważa Marcin Kasprzak, redaktor naczelny miesięcznika "Logo". - Wyszukujmy miejsca, które same w sobie są wyjątkowe i dostarczają atrakcji. W Polsce można znaleźć wiele nietypowych hoteli, które wyróżniają się nie tylko lokalizacją, ale również stylem, w jakim są urządzone - dodaje.

W czerwcowym "Logo", poza rankingiem najlepszych hoteli w Polsce, przeczytasz również o:

- ASG, paintballu, archery tagu i laser tagu - czyli czterech sportach dla prawdziwych mężczyzn,

- subiektywnym wyborze 22 produktów na lato - najlepszych gadżetach, ubraniach i dodatkach,

- futbolu australijskim - czym się różni od amerykańskiego?,

- Dniu Ojca - rozmawiamy o dojrzewaniu i ojcostwie z Marcinem Mellerem.