- Przygotowujemy trzecią część "Młodych Wilków", w której weźmie udział oryginalna, pierwsza obsada - zapewnił Jakimowicz w rozmowie z newsrm.tv. I dodał: - Tym razem w Młodych Wilkach zobaczymy Wilki. Tak więc już niech ci wszyscy, którzy się czepiają, że te Wilki nie są takie młode, niech się tym nie martwią. My nie będziemy udawać młodych nastolatków i maturzystów, tak jak wtedy.

Wilki mają być eleganckimi panami przed pięćdziesiątką. W nowym filmie - oprócz "starej" obsady - zobaczymy również nowe twarze. Kompletowanie obsady trwa, a pierwszy pokaz zaplanowano na przyszły rok.

Film "Młode Wilki" premierę miał w 1995 roku, a reżyser obrazu - Jarosław Żamojda - zdobył za niego nagrodę w Gdyni za najlepszy debiut reżyserski. Film opowiadał historię świeżo upieczonych maturzystów, którzy zostają członkami gangu przemytników. Produkcja szybko stała się kasowym przebojem, na bazie którego nakręcono również prequel - "Młode Wilki 1/2". Druga część nie powtórzyła jednak sukcesu swojej poprzedniczki.

Oby tym razem było lepiej!