O zgubnym wpływie energy drinków na nasz organizm słyszymy bez przerwy. W większości przypadków bagatelizujemy te informacje, nie zdając sobie sprawy, w jaki sposób połączenie cukru i kofeiny może wpływać na nasze życie. Zbagatelizował je również Austin, który właśnie otrzymał od losu drugą szansę.

Brianna na swoim facebookowym profilu wspomina poranek, kiedy została obudzona przez swoją teściową. "Austin miał wypadek." - usłyszała. Jedyne o czym wiedziała, zmierzając do szpitala, że jej mąż jest w ciężkim stanie; nie znała przyczyn zdarzenia.

Już na miejscu lekarz obwieścił kobiecie, że wypadek ukochanego był spowodowany krwotokiem mózgowym. Badania toksykologiczne wykazały, że krwotok to konsekwencja nadmiernego spożycia napojów energetycznych. Austin pił ich bardzo dużo - przez nadmiar obowiązków oraz coraz dłuższe dojazdy do pracy.

Brianna i AustinBrianna i Austin Fot. Endres Photography/https://www.facebook.com/Endresphotography Fot. Endres Photography/https://www.facebook.com/Endresphotography

Życie mężczyzny wisiało na włosku, konieczna była operacja mózgu. Brianna tamte dwa tygodnie wspomina jako najgorsze w swoim życiu: ciągłe oczekiwanie, niepewność, wysiadywanie przed gabinetami lekarskimi w nadziei na jakiekolwiek optymistyczne operacje.

Po 14 dniach nadszedł moment narodzin dziecka. Brianna marzyła, że wspólnie przywitają swojego pierwszego syna, ale Austin leżał w szpitalu. Cud wydarzył się już po przyjściu na świat pierworodnego. Austin szybko wydobrzał i już dwa miesiące później mógł zobaczyć swoje wyczekiwane dziecko.

Rodzina stara się teraz żyć normalnie. Brianna opiekuje się nie tylko synem, ale również jego ojcem, ponieważ Austin wymaga codziennej rehabilitacji. Po operacji została mu dziura w czaszce, wciąż często gości w szpitalach. Konieczne są spotkania z psychologiem.

Wzruszającą sesję zdjęciową wykonała parze Sara Endres - fotograf z Sacramento.

Brianna i Austin wraz z synemBrianna i Austin wraz z synem https://www.facebook.com/Endresphotography https://www.facebook.com/Endresphotography