Wywiad z Pawłem Domagałą

Zdobył popularność rolami filmowymi i serialowymi, a potem nagrał jeden z największych przebojów 2018 roku. Paweł Domagała opowiada nam między innymi o tym, jak wyleciał z pierwszego serialu, jak wyglądały jego pierwsze próby z rakietką zamiast gitary i czego możemy się po nim spodziewać w bliższej i dalszej przyszłości.

Temat numeru: ucieczka z Facebooka

To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się przełomowym wynalazkiem w dziedzinie komunikacji, stało się naszym przekleństwem. W temacie numeru pochylamy się nad coraz powszechniejszym zjawiskiem opuszczania Facebooka i wyjaśniamy, dlaczego JOMO jest lepsze niż FOMO.

Ultimate frisbee, szermierka i ekstremalne bieganie

Mój pierwszy raz - ultimate frisbeeMój pierwszy raz - ultimate frisbee Albert Zawada / Agencja Wyborcza.pl

Za oknami na dobre zagościła słoneczna pogoda, dlatego żadne wymówki tłumaczące niechęć do ćwiczeń fizycznych nie są już wiarygodne. W dziale „Pasje” Franek Przeradzki opowiada o pierwszym podejściu do bardziej profesjonalnego frisbee, Alex Kłoś dzieli się wrażeniami z treningu szermierczego, a Damian Bąbol pisze o Pawle Żuku – człowieku, który przez ponad dwa tygodnie biegł dziennie po 100 kilometrów.

Rozmowa o tym, dlaczego historia niczego nas nie uczy

Dlaczego wyciąganie wniosków z poprzednich związków prowadzi nas w ślepy zaułek i czemu porównywanie obecnego partnera do poprzednich nie jest najlepszym pomysłem? Tego dowiecie się z rozmowy Przemysława Pilarskiego z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim.

Jeśli jest maj, to jesteśmy w Toruniu

Toruń - Stare MiastoToruń - Stare Miasto ewg3D / Getty Images

Nie przytłacza, trzyma dobre ceny, oferuje porządną poniemiecką jakość, a do tego tej wiosny przyciąga szczególną atrakcją w postaci wystawy Mariny Abramović. Zobaczcie, co jeszcze naszym zdaniem warto zobaczyć w Toruniu – mieście idealnym na weekendowy wypad.

Za młody na szefa

W stosunkowo młodym wieku zostałeś szefem. To oczywiście powód do radości, ale i początek pewnych problemów – z tekstu Wojciecha Brzezińskiego dowiesz się, jak sobie z nimi poradzić. Przyjrzymy się też oczywiście tej sytuacji z drugiej strony barykady – takiej, w której tobą zarządza „dzieciak”.

Smartfony made in China, 5G, zegarki tiratlonówki

Kiedyś kojarzyły się z tanią tandetą, później zaczęły być masowo sprowadzane z Aliexpress, a teraz często są pierwszym wyborem. W dziale „techno” przyjrzymy się smartfonom produkowanym przez chińskie firmy – zarówno tym budżetowym, jak i tym ze średniej półki oraz topowym za niemal 4 tysiące złotych (a niekiedy i więcej!). Oprócz tego porównujemy ze sobą zegarki typowo sportowe, a Grzegorz Kubera wyjaśnia, czym jest sieć 5G.

Crossovery, SUV-y Porsche, ryzykowny wynajem

DS7 CrossbackDS7 Crossback T.Antoine/ACE-Team

Crossovery i SUV-y cieszą się niesłabnącą popularnością i widać to także na naszych łamach. Przyglądamy się czterem ciekawym przedstawicielom pierwszego z wymienionych segmentów: Audi Q3, DS7 Crossback, Cuprze Ateca i Toyocie C-HR, opowiemy też o Porsche Macan S i Cayenne E-Hybrid. Wymieniamy też 11 rzeczy, o których należy pamiętać podczas wynajmowania samochodu.

Styl sportowy

W majowym „Logo” zaczynamy drugą edycję plebiscytu „Najlepiej ubrani Polacy”. Pierwsza kategoria to Sport – zobaczcie, kto został nominowany i zagłosujcie na swojego faworyta na stronie najlepiejubranipolacy.pl!

Dodatek – 40 stron o weselach męskim okiem!

Sesja ślubna dla 'Logo'Sesja ślubna dla 'Logo' Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

Nasz dodatek weselny to prawdziwe kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy uczestniczą w tego typu imprezie – zarówno jako główni zainteresowani, jak i jako goście. Omawiamy 100 zasad idealnego garnituru, prezentujemy ślubne trendy, podpowiadamy jaką wódkę postawić na weselnym stole (przetestowaliśmy je dokładnie!) i co sprezentować młodej parze, a także dzielimy się pomysłami na wieczór kawalerski.

To oczywiście nie wszystkie tematy, które podejmujemy w majowym numerze. Zapraszamy do kiosków!

Magazyn 'Logo' - maj 2019Magazyn 'Logo' - maj 2019 Logo