Temat numeru: seksbiznes

Seks sprzedaje – ta biznesowa zasada nie zmieniła się od wieków. My postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska interesom, które dosłownie obracają się wokół seksu. W tym celu porozmawialiśmy z szefem klubu ze striptizem, właścicielem klubu dla swingersów, operatorem seksesemesów, producentem porno VR, panią z seks-shopu i panem do towarzystwa.

Wywiad: Adrian Zandberg

Adrian Zandberg - sesja na Magazynu 'Logo'Adrian Zandberg - sesja na Magazynu 'Logo' Fot . Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

Rozmowę z jedną najbardziej rozpoznawalnych twarzy partii Razem (sam się wzbraniał przed określaniem go mianem lidera) trudno było skierować na inny temat niż polityka, ale jednak się udało. Adrian Zandberg opowiada nam między innymi o tym, dlaczego kolej jest super, dlaczego ponad 20 lat temu przeprowadzał pod ministerstwem edukacji z baranem Mirosławem i jak wygląda sejmowa rzeczywistość z perspektywy debiutanta.

Mój pierwszy raz: wspinaczka lodowa i warsztaty kulinarne

Wygląda efektownie, a w praktyce jest jeszcze bardziej emocjonująca. Franek Przeradzki dzieli się wrażeniami z pobytu w Południowym Tyrolu, gdzie zasmakował wspinaczki lodowej. Jego drugie doświadczenie było bardziej przyziemne, ale równie przyjemne – wybrał się bowiem na warsztaty kulinarne.

Co robić z dziewczyną w Walentynki?

Jeśli nie macie pomysłu na to, jak zaplanować ten z jednej strony kiczowaty, ale z drugiej już zakorzeniony w naszej rzeczywistości dzień, to służymy pomocą. Oto 24 pomysły na to, gdzie zabrać dziewczynę na randkę w Walentynki (i w zasadzie w każdy inny dzień roku również).

Wielki test gier towarzyskich

Wielki test gier towarzyskich Magazynu 'Logo'Wielki test gier towarzyskich Magazynu 'Logo' Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

Pomimo cyfrowej rewolucji nigdy nie odeszły w zapomnienie, a od jakiegoś czasu przeżywają swój renesans. Postanowiliśmy w redakcyjnym gronie sprawdzić, jaką rozrywkę oferują popularne gry, do których nie potrzebujesz pada i konsoli. Sprawdziliśmy aż dwanaście różnych tytułów, więc zdecydowanie jest z czego wybierać!

Podróże: motocyklem przez Mongolię i traktorem przez świat

W lutowym numerze znalazły się dwa teksty typowo podróżnicze. Jacek Śledziński opowiada o swojej motocyklowej wyprawie przez mongolskie stepy i pustynie, natomiast Alex Kłoś przybliża historię Marcina Obałka – człowieka, który wybrał się w podróż dookoła świata za kierownicą… ciągnika marki Ursus.

Rozmowa z seksuologiem: o seksie oralnym

Chyba żadna inna forma seksu nie obrosła w tyle legend i w taką symbolikę jak seks oralny. Jeśli wierzyć tym legendom, jest to najwspanialsza rzecz pod słońcem… a jak jest w rzeczywistości? O tym dowiecie się z rozmowy Przemysława Pilarskiego z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim.

Jeśli jest luty, to jesteśmy w… Wenecji

Chociaż w pierwszej chwili wydaje się być jednym z najbardziej banalnych celów podróży, to jest miastem naprawdę jedynym w swoim rodzaju. Można psioczyć, że turystyczna, że zadeptana, że wszystko drogie, ale i tak warto tam pojechać. A my podpowiadamy, co warto zobaczyć na miejscu.

To wydanie „Logo” jest dostępne również z prezentem – żelem myjącym do twarzy. Jest to oferta limitowana, dostępna tylko w niektórych punktach sprzedaży!

Magazyn 'Logo' - luty 2020 z prezentemMagazyn 'Logo' - luty 2020 z prezentem Redakcja

Kariera: jak przekuć porażkę w sukces?

Dlaczego naprawdę nie warto zniechęcać się brakiem sukcesów w biznesie i jak wreszcie przerwać passę porażek? Tego dowiecie się z tekstu Wojciecha Brzezińskiego. Oprócz tego w dziale „Kariera” znajdziecie rozmowę z Łukaszem Szterleją, który wykonuje nietypowy zawód szpiega rajdowego.

Techno: dwuekranowce i gadżety sypialniane

W 2020 roku smartfony, tablety i komputery muszą mieć dwa ekrany. No, może nie wszystkie, ale producentom sprzętu trudno jest zignorować tę modę. Przyjrzeliśmy się z bliska kilku urządzeniom tego typu, a także sprawdziliśmy, jak nowoczesna technologia może pomóc naszemu życiu w sypialni.

Moto: Audi na torze i małe sedany

Audi R8 robi wrażenie już samym swoim wyglądem. A jak sprawdza się w warunkach bojowych? Tego dowiecie się z tekstu Krzysztofa Grabka, który sprawdził ten sportowy model niemieckiego producenta na torze Silesia Ring. A co oprócz tego? Przedstawienie kilku czterodrzwiowych nowości – zarówno z segmentu premium, jak i do niego aspirującego.

Styl: polowanie na modę

Jeśli ktoś ma sylwetkę modela, we wszystkim będzie wyglądał dobrze. Ale nie oszukujmy się, większość z nas to normalsi i mamy co nieco do ukrycia. W lutowym numerze zdradzimy kilka trików i zasad, dzięki którym można się świetnie prezentować mimo niedoskonałości sylwetkowych.

Zegarki: trzeci arkusz maturalny

Przypominamy, że cały czas trwają przygotowania do finału drugiej edycji naszej zegarkowej matury – w lutowym numerze „Logo” znajdziecie trzeci z sześciu próbnych arkuszy. Nie zapomnijcie zajrzeć na serwis Zegarki i pasja, gdzie publikowane są materiały edukacyjne!

Magazyn Logo - luty 2020Magazyn Logo - luty 2020 Redakcja

To oczywiście nie wszystkie tematy, które podejmujemy w lutowym numerze. Zapraszamy do kiosków!