Niebawem minie dwudziesta rocznica, od kiedy po raz pierwszy mogliśmy towarzyszyć Drużynie Pierścienia w jednej z najbardziej epickich przygód kinowych wszech-czasów. Od tamtego czasu trylogia dawno została zakończona, doczekaliśmy się nawet swoistego prequela – niestety znacznie mniej udanego Hobbita. Sam filmowy “Władca” zyskał jednak dla wielu osób status kultowego obrazu Fantasy i jednej z najlepszych ekranizacji książek w historii.

Aby uczcić tą rocznicę, Josh Gad, amerykański komik i aktor, który znany jest między innymi z podkładania głosu Olafowi w filmie animowanym Kraina Lodu, zaprosił na swój kanał większość filmowej Obsady “Władcy”. Wszystko w ramach rozpoczętej podczas kwarantanny serii na YouTube “Reunited Apart”. Założenie każdego odcinka jest dość proste - wywiad z aktorami, którzy grali razem w jednym filmie. Jak na razie seria liczy trzy odcinki - Plusk (1984), Goonies (1985) oraz Powrót do Przyszłości (1985-1990). Polecam, wszystkie bardzo udane.

I tutaj dochodzimy do niedawnego, czwartego odcinka serii o Władcy Pierścieni, w którym zebrano wszystkich najważniejszych aktorów oraz samego Petera Jacksona. Widok ich wszystkich w jednym miejscu po tylu latach (nawet jeśli tylko wirtualnie) to coś fascynującego i polecam obejrzeć wszystkim, którzy uwielbiają ten wspaniały film.