Modne fryzury czyli #GoScalpBrave 

Na tegorocznym mundialu jeden trend jest nader widoczny. To #GoScalpBrave. Sztuka ozdabiania włosów za pomocną wyciętych, finezyjnych kształtów na przystrzyżonych bokach lub z tyłu głowy, które odsłaniają czystą skórę, wolną od łupieżu. Taką fryzurę możemy zobaczyć chociażby u Roberta Lewandowskiego, który ma wygoloną na boku błyskawicę.

Jednak nie tylko polscy piłkarze wybierają odważniejsze fryzury. Wygolone boki oraz dłuższa góra to zdecydowanie najpopularniejszy wybór wśród większości piłkarzy. Niektórzy, jak Neymar, zaskakują również odważnym kolorem. Tegoroczny trend #GoScalpBrave to zdecydowana i odważna propozycja dla mężczyzn, którzy nie boją się przykuwać wzroku.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na konferencji prasowej Head&ShouldersAnna Lewandowska i Robert Lewandowski na konferencji prasowej Head&Shoulders materiały partnera

Wszyscy fani piłki nożnej, którzy chcieli zmienić swój wizerunek, mieli okazję to zrobić 24 czerwca w specjalnej strefie kibica Head & Shoulders w klubie Iskra na Polu Mokotowskim. Jedno widać na tym zdjęciu. Chętnych na nową, odważną fryzurę nie brakowało.

Warszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & ShouldersWarszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & Shoulders mat. partnera

Najmodniejsze fryzury piłkarzy

Piłkarze od dawna wyznaczają trendy w dziedzinie modnego wyglądu. W latach 50-tych ubiegłego wieku fryzury piłkarzy był schludne, z przedziałkiem na boku, które były inspiracją dla niektórych tegorocznych cięć.

Wraz z popularnością Beatlesów, na murawie pojawiły się długie fryzury inspirowane ich stylem. W latach 80-tych XX wieku mogliśmy zobaczyć fryzury z wygolonymi bokami, a dziesięć lat później - rozjaśniane włosy. Do niedawna największą popularnością cieszyły się fryzury inspirowane stylem Davida Beckhama.

Warszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & ShouldersWarszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & Shoulders mat. partnera

Pielęgnacja włosów i skóry głowy

Obcięcie włosów i ich przystrzyżenie to wszystko? Zdecydowanie nie. Aby cieszyć się ładną fryzurą należy pamiętać również o odpowiedniej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Wraz z tegorocznymi mistrzostwami piłki nożnej na rynek wkracza nowa linia pielęgnacyjna Head & Shoulders Men Ultra. Marka zachęca wszystkich mężczyzn do udziału w swojej akcji, w której promuje zadbaną skórę głowy, zupełnie wolną od łupieżu. 

To jak? Kto gotowy, na nową, finezyjną fryzurę?

Head&ShouldersHead&Shoulders mat. prasowe