TUTAJ ZAPISZESZ SIĘ DO PIERWSZEJ EDYCJI KONKURSU – KLIKNIJ!

Finał akcji Matura z wiedzy o zegarkach nastąpi 25 maja 2019 roku w Warszawie, gdy na sali Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się egzamin pisemny dla 100 uczestników.

Od grudnia 2018 na portalu „Zegarki i Pasja” w specjalnej sekcji pojawiają się kolejne materiały edukacyjne, oraz co miesiąc w magazynie „Logo” ukazują się próbne arkusze egzaminacyjne. Dzięki materiałom tym nasi Czytelnicy mogą sprawdzać i poszerzać swoją wiedzę o zegarkach oraz przygotować się do matury.

W wielkim finale sprawdzona zostanie wiedza wszystkich uczestników! W konkursie może wziąć udział każdy, kto zapisze się do matury i opłaci wpisowe. Zapisy prowadzone są od 1 kwietnia do 17 maja przez portal „Zegarki i Pasja”.

Za najlepiej napisany egzamin maturalny z wiedzy o zegarkach przewidujemy nagrody!

Zwycięzcy otrzymają:

Za pierwsze miejsce: zegarek Tissot Chemin des Tourelles Squelette,

Za drugie miejsce: zegarek Jaguar SPECIAL EDITION

Za trzecie miejsce: zegarek Candino Planet Solar Limited Edition

Za  miejsca od czwartego do ósmego: zegarek Candino C4495/3 AUTOMATIC

Dla wszystkich uczestników Partnerzy akcji ufundują „start packi” z gadżetami.

Matura z wiedzy o zegarkachMatura z wiedzy o zegarkach materiały własne

Akcję „Matura z wiedzy o zegarkach” kierujemy nie tylko do hobbystów czy też posiadaczy kolekcji prestiżowych zegarków, ale również do marzycieli i osób wkraczających dopiero w fascynujący świat zegarkowej mikromechaniki.

W naszej akcji może wziąć udział każdy, od zegarkowych znawców, poprzez osoby, które zakup zegarka traktują jako inwestycję, po laików, którzy chcą poznać świat zegarmistrzostwa i lepiej go zrozumieć. Szczególnie dla tej ostatniej grupy osób przydatne będą materiały edukacyjne publikowane na portalu Zegarki i Pasja.

Pytania nie będą dotyczyć wyłącznie skomplikowanych kwestii technicznych, ale także ogólnej znajomości marek zegarkowych, historii zegarmistrzostwa, kontekstów kulturowych czy podstawowych wydarzeń ze współczesnego świata zegarków i zegarmistrzostwa.

Głęboko wierzymy, że wykreowanie mody na „wiedzę o zegarkach” w dłuższej perspektywie przyczyni się do wzrostu popularności zegarków wśród naszych rodaków i przywróci czasomierzom ich należytą świetność. Oczywiście prócz rywalizacji oraz poszerzania wiedzy, formuła naszej akcji ma także dostarczyć wszystkim jej uczestnikom sporej dawki relaksu i rozrywki oraz „nakręcić pozytywnie”.

 Organizatorzy matury stawiają sobie za cel, by zegarek w Polsce stał się nierozłącznym atrybutem klasy oraz stylu dla kobiet i mężczyzn.

WIELKA MATURA Z WIEDZY O ZEGARKACH

GDZIE: sala na Uniwersytecie Warszawskim, Krakowskie Przedmieście 3

KIEDY: 25 maja 2019

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy trwają do 17 maja 2019

Polecamy zapoznać się dokładnie z regulaminem akcji - REGULAMIN

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ – KLIKNIJ!

Matura z wiedzy o zegarkach - zapisyMatura z wiedzy o zegarkach - zapisy red.

Mecenasi wydarzenia:

Longines, Rado, Certina, TissotLongines, Rado, Certina, Tissot Longines, Rado, Certina, Tissot