Oryginalne plakaty filmowe oraz tytuły filmów “Dr.No” (1962), “W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości” (1969), “Moonraker” (1979), “Licencja na zabijanie” (1989), “Świat to za mało” (1999) i “Casino Royale” (2006) posłużyły jako inspiracja dla sześciu modeli, które będą w sprzedaży od końca lutego.

Siódmy zegarek w kolekcji 007 powstał we współpracy Swatch z Suttirat Anne Larlarb, która na planie “Nie czas umierać” tworzyła kostiumy dla Q – kwatermistrza z MI6, a także ulubionej postaci Swatch. Q tworzy wszystkie gadżety Bonda, od urządzeń śledzących po tajne bronie. Jego wyjątkowy zegarek w ‘Nie czas umierać’ to ponadczasowe połączenie tradycji z zamiłowaniem do futurystycznej innowacji, co doskonale opisuje również samego bohatera.

Zegarki Swatch poświęcone filmom z Jamesem BondemZegarki Swatch poświęcone filmom z Jamesem Bondem Swatch Ltd.

„No Time To Die” trafi na ekrany kin 2 kwietnia 2020 roku. W obsadzie nowego „Bonda” zobaczymy kilka postaci, które pojawiały się w poprzednich odsłonach przygód agenta 007. Christoph Waltz ponownie wcieli się w geniusza zbrodni Ernsta Stavro Blofelda, a Lea Seydoux w Madeleine Swann, która była „dziewczyną Bonda” w „Spectre”. Powrócą też oczywiście Ralph Fiennes jako M, Ben Whishaw jako Q i Naomie Harris jako Moneypenny. Nowymi twarzami w świecie Bonda będą postacie grane przez Ramiego Maleka („Bohemian Rhapsody”), Anę de Armas („Blade Runner 2049”), Lashanę Lynch („Kapitan Marvel”) i Billy’ego Magnussena („Wieczór gier”).

W „No Time To Die” Bond będzie jeździł elektrycznym Astonem Martinem i nosił okulary marki Barton Perreira, a tytułową piosenkę zaśpiewa Billie Eilish.