Finał akcji nastąpi 23 maja 2020 roku w Warszawie, w siedzibie firmy AGORA, gdzie na Sali odbędzie się egzamin pisemny dla 100 uczestników stylizowany na maturę. Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy na portalu zegarkiipasja.pl – znajdziecie go pod poniższym linkiem:

TUTAJ ZAPISZESZ SIĘ DO DRUGIEJ EDYCJI KONKURSU – KLIKNIJ!

W konkursie może wziąć udział każdy, kto zapisze się do matury i opłaci wpisowe.

Aby zwiększyć swoje szansę na wygraną, radzimy zapoznać się z materiałami edukacyjnymi zamieszczanymi na wspomnianym portalu (wszystkie dotychczasowe znajdziecie TUTAJ) i wypełnić próbne arkusze, które co miesiąc są publikowane w kolejnych numerach „Logo” (począwszy od numeru z grudnia 2019 roku). Rozwiązania arkuszy są dostępne pod adresem logo24.pl/zegarki.

Zapisy prowadzone są od 28 lutego do 22 maja 2020 roku.

W 2. edycji konkursu za najlepiej napisane prace maturalne z wiedzy o zegarkach przewidujemy aż 35 nagród w formie zegarków o łącznej wartości ponad 50 000 złotych!

Jeden z tych 35 zegarków może być Twój!

Pytania nie będą dotyczyć wyłącznie skomplikowanych kwestii technicznych, ale także ogólnej znajomości marek zegarkowych, historii zegarmistrzostwa, kontekstów kulturowych czy podstawowych wydarzeń ze współczesnego świata zegarków i zegarmistrzostwa.

Polecamy też dołączenie do Wydarzenia na FB dotyczącego 2. edycji konkursu, aby mieć stale dostęp do nowych arkuszy egzaminacyjnych oraz materiałów edukacyjnych.

Dołącz do WYDARZENIA na FB tu: Wielka Matura z wiedzy o zegarkach 2 - Wydarzenie Facebook

Lista nagród:

Nagrody w konkursie Matura z Wiedzy o ZegarkachNagrody w konkursie Matura z Wiedzy o Zegarkach Redakcja

WIELKA MATURA Z WIEDZY O ZEGARKACH – 2. EDYCJA

Wielka matura z wiedzy o zegarkach - 2. edycjaWielka matura z wiedzy o zegarkach - 2. edycja redakcja

GDZIE: Siedziba AGORY, ul. Czerska 8/10, Warszawa

KIEDY: 23.05.2020

Zapisy trwają do 22 maja 2020

Liczba miejsce ograniczona do 100!

Polecamy zapoznać się dokładnie z regulaminem akcji - REGULAMIN

TUTAJ ZAPISZESZ SIĘ DO DRUGIEJ EDYCJI KONKURSU – KLIKNIJ!

Mecenasi wydarzenia:

Mecenasi 2. edycji Wielkiej matury z wiedzy o zegarkach: Longines, Tissot, Certina i Grand SeikoMecenasi 2. edycji Wielkiej matury z wiedzy o zegarkach: Longines, Tissot, Certina i Grand Seiko materiały prasowe