Nowy G-SHOCK GBD-H1000 osobistym trenerem

Nowość od marki G-SHOCK posiada szereg funkcji wspomagających trening, w tym aż 5 sensorów. Innowacją w zegarku jest pulsometr, który po raz pierwszy w historii został dodany do wyposażenia G-SHOCK. Dodatkowo: wysokościomierz, barometr, kompas, termometr oraz czujnik przyspieszenia. Nowego twardziela w kolekcji G-Squad wyposażono również w: stoper, 5 timerów, 4 alarmy dzienne, funkcję „znajdź telefon” i kalendarz automatyczny. Model wskaże godzinę bardzo dokładnie dzięki synchronizacji z czasem sieciowym przy pomocy Bluetooth oraz synchronizacji GPS. Jak na G przystało wszystko zostało zamknięte we wstrząsoodpornej obudowie, dzięki której możemy oddać się najbardziej wymagającym aktywnościom.

Nowy G-SHOCK GBD-H1000 - pierwszy model marki z pulsometremNowy G-SHOCK GBD-H1000 - pierwszy model marki z pulsometrem Mat. producenta

To jeszcze nie wszystko. Model GBD-H1000 zsynchronizujesz z dedykowaną aplikacją, dzięki której uzyskasz dostęp do wszelkich danych zebranych przez sensory, możesz sterować ustawieniami, zaplanujesz trening oraz sprawdzisz ile kalorii spaliłeś podczas aktywności.

Jak wygląda nowy G-SHOCK z pulsometrem?

Jeśli chodzi o design - doskonałemu wyświetlaczowi MIP LCD z wysokim kontrastem odczyt godziny oraz dnia tygodnia jest niezwykle łatwy. Zegarek posiada duże, wygodne, antypoślizgowe przyciski a dekiel został wyprofilowany tak aby idealnie leżał na nadgarstku. Pasek wykonany z miękkiego tworzywa zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Czasomierz ładowany jest energią słoneczną dzięki technologii Tough Solar, posiada też wspomagająca ładowarkę USB.

Nowy G-SHOCK GBD-H1000 - pierwszy model marki z pulsometremNowy G-SHOCK GBD-H1000 - pierwszy model marki z pulsometrem Mat. producenta

Jego cena to 2300 zł, do wyboru kilka wersji kolorystycznych. Dostępny będzie w maju, rezerwacje pod numerem telefonu 797023704, szczegóły na stronie Time Trend.