Nowa jakość ekspresu do kawy

Wyposażenie kuchni nie jest jedynie domeną kobiet. Wielbicieli popularnego czarnego napoju oraz jego odmian znajdziemy zarówno w damskim, jak i męskim gronie. Warto więc wziąć pod uwagę te parametry urządzenia, dzięki którym każdy moment spędzany w towarzystwie ulubionej kawy będzie prawdziwą chwilą przyjemności. Jakie kryteria powinien spełnić ekspres do kawy? Warto, aby był dostosowany do osobistych preferencji. Każdy z nas ma inny gust i różne oczekiwania. Jedni lubią tradycyjne espresso, inni lungo, americano czy ristretto. Jednak wybór napoju, jaki może zaserwować nam nasz ekspres do kawy, to nie wszystko – istnieją inne cechy urządzenia, na które zwróci uwagę każdy nowoczesny facet.

Ekspres do kawy – domowy barista na wyciągnięcie ręki

Dlaczego, myśląc o małej czarnej, przychodzi nam na myśl jedna z ulubionych kawiarni? Ponieważ serwowana w nich kawa przyrządzana jest perfekcyjnie i dostajemy ją niemal od ręki! Tam, gdzie liczy się czas i proporcje, lepiej zaufać specjalistom – w końcu to barista przygotuje kawę lepiej niż my sami. A gdyby tak móc pijać idealnie przyrządzany napój bez konieczności wychodzenia z domu? Ekspres do kawy, zwłaszcza ten na kapsułki, to świetne rozwiązanie w tym zakresie. Nie musimy mieć specjalnych umiejętności – wystarczy wybrać kapsułkę i wcisnąć guzik, aby po chwili otrzymać doskonale wyważoną kawę. Bez kawiarki, fusów na dnie filiżanki i precyzyjnego odmierzania proporcji samodzielnie.

Nowoczesny design w męskiej kuchni

Ekspresy kapsułkowe charakteryzują się również niewielkimi rozmiarami, co pozwala zaoszczędzić miejsce nawet w małej kuchni. Tego typu urządzenia przeważnie odznaczają się ciekawym designem, więc nie tylko stanowią nowoczesny gadżet, ale również ciekawy element wystroju wnętrza. Niemal sportowa czerwień, a może minimalistyczna czerń? W dzisiejszych czasach nietrudno znaleźć ekspres do kawy, który z powodzeniem doda charakteru męskiej kuchni.

Nespresso Krups – moc zaskakujących funkcjonalności!

Wyobraź sobie, że wyłączasz rano budzik, wstajesz i od razu wita cię aromat świeżej kawy. Co więcej – ulubiony napój czeka na ciebie w kuchni. Brzmi niewyobrażalnie? A jednak – innowacyjne rozwiązania to coś, co pokochają nie tylko gadżeciarze. Tego typu funkcjonalność łatwo docenić także w codziennym życiu, podczas pooranej rutyny, gdy każda minuta jest na wagę złota. Dobrym przykładem jest ekspres Nespresso Krups Expert z wbudowanym modułem Bluetooth® Smart. Wystarczy skorzystać z intuicyjnej aplikacji mobilnej, by w ciągu kilku chwil cieszyć się smakiem pobudzającego napoju.

To jednak nie wszystko. Nespresso Krups Expert, dzięki możliwości połączenia się ze smartfonem, oferuje m.in. tworzenie własnych przepisów na kawę, zarządzanie zapasami kapsułek z kawą oraz szybkie zamawianie kolejnych. Na odległość możesz również otrzymać informację o konieczności odkamieniania lub konwersacji urządzenia. Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS oraz Android.

Ekspres do kawy to urządzenie, dzięki któremu znane z ulubionej kawiarni rozwiązania mogą na stałe zagościć w naszym domu. Prostota działania, innowacyjny design czy – tak jak w przypadku Nespresso Krups Expert – technologia pozwalająca połączyć go ze smartfonem poprzez aplikację sprawiają, że ten niepozorny sprzęt zasługuje na miano prawdziwego gadżetu, który dopasuje się do męskiej kuchni bez trudu!