To idealna przekąska dla osób aktywnych fizycznie i sportowców. Szybko zaspokoi głód, dostarczając odpowiedniej ilości białka, węglowodanów i tłuszczu. Baton zawiera aż 30% pełnowartościowego białka najwyższej jakości, które przyczyni się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Znakomicie sprawdzi się w pracy, podczas podróży i po treningu jako szybkie uzupełnienie rezerw energetycznych po intensywnym wysiłku.

  • Bez glutenu
  • 100% naturalny
  • Bez sztucznych dodatków
  • W gorzkiej czekoladzie
  • Wysoka zawartość białka

Be RAW BatonBe RAW Baton materiały prasowe

Naturalne źródło białka i energii

Baton BeRAW protein 30% to doskonale dobrana kompozycja naturalnych składników. Nie znajdziesz w nim sztucznych dodatków, polepszaczy smaku czy konserwantów. Ponadto, specjalnie dla osób aktywnych każdy produkt wzbogaciliśmy o solidną porcję niezwykle wartościowego białka WPC 80, najczęściej rekomendowanego i wybieranego przez sportowców.

WPC 80 – czyli koncentrat białka serwatkowego cechuje się jedną  z najwyższych wartości odżywczej wśród białek.  Jest to spowodowane wysoką zawartością aminokwasów egzogennych, ?a zatem tych, których musimy dostarczyć organizmowi razem z pożywieniem. W białku serwatkowym znajdują się również wszystkie potrzebne sportowcom aminokwasy rozgałęzione BCAA (izoleucyna, walina, leucyna), stymulujące regenerację.

Ponadto w naszych batonach znajdziesz wyjątkowo cenne składniki takie jak:

Suszone owoce (np. daktyle, rodzynki, żurawina) – naturalna, zdrowa słodycz pełna wartościowych składników, dostarczy organizmowi niezbędnej dawki węglowodanów,

Siemię lniane – pozytywnie wpływa na pracę układu trawiennego

Całość, bogatą w wartości odżywcze, obtoczyliśmy w gorzkiej czekoladzie 86%, która korzystnie wpływa na nastrój i układ krwionośny.

Baton dostępny jest w trzech pysznych kompozycjach smakowych: aromatyczna wanilia, delikatna żurawina i kultowy orzech. Zakochaj się w jego smaku i delikatnej konsystencji.

 

Idealna przekąska dla aktywnych

Pożywna przekąska składająca się z białek i węglowodanów to klucz do sukcesu dla osób aktywnych fizycznie. Spożyta bezpośrednio po wysiłku gwarantuje prawidłowy przebiegu mechanizmów odnowy i regeneracji mięśni po intensywnym treningu.

BIAŁKO – jeden z podstawowych makroskładników diety człowieka, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a także fundamentalny składnik żywieniowy dla osób ćwiczących. Intensywny trening skutkuje mikrouszkodzeniami tkanki mięśniowej. Dostarczanie białka w posiłku potreningowym gwarantuje zahamowanie tego procesu i utrzymanie tkanki mięśniowej na stałym poziomie. Dostarczone białko gwarantuje również rozbudowę suchej i beztłuszczowej masy mięśniowej.

WĘGLOWODANY - stanowią główne źródło energii dla pracujących mięśni, zapobiegają spalaniu białka na potrzeby energetyczne. W mięśniach gromadzone są pod postacią glikogenu, który w trakcie wysiłku zostaje wykorzystany. Po zakończonym treningu należy szybko odbudować zapasy glikogenu aby mięśnie mogły rozpocząć procesy regeneracji.

 

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!