Naucz się jak przejąć pełną kontrolę nad Twoją niezależnością finansową, zamiast liczyć na pomoc innych.
Doradcy Bogatego Ojca, mówcy i eksperci zgromadzeni przez Roberta Kiyosaki, stworzą Ci możliwość uzyskania wiedzy finansowej od topowych umysłów z branży.

Mądrość, spostrzeżenia oraz narzędzia posiadane przez Wealth Masters's Tour pozwolą Ci na natychmiastowe rozpoczęcie działań, które zmienią Twoje życie i zamienią Twoje pragnienia w rzeczywistość.

To wydarzenie zrzesza wyjątkowych ludzi, którzy wierzą, że finansowa niezależność jest wtedy, kiedy pieniądze pracują dla Ciebie. Przyjdź i poznaj ludzi, którzy dzielą z Tobą wizję na temat kontrolowania swoich wyników.

GŁÓWNY MÓWCA - ROBERT KIYOSAKI

Robert KiyosakiRobert Kiyosaki materiały prasowe

„Pieniądze to nie cel. Pieniądze nie mają wartości. Wartość pochodzi z marzeń, które pieniądze pozwalają osiągnąć.”

Robert Kiyosaki zrewolucjonizował sposób w jaki ludzie postrzegają pieniądze. Przedsiębiorca, inwestor oraz mówca motywacyjny, najbardziej znany z jego światowego bestsellera i książki nr 1 z branży finansowej „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”, która sprzedana była w nakładzie ponad 32 milionów kopii.

Jego 3 najbardziej popularne książki: „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”, „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Inwestycyjny poradnik bogatego ojca” znalazły się w top 10 najlepiej sprzedawanych tytułów w rankingach Wall Street Journal, USA Today oraz New York Times.

Ten ekscentryczny przedsiębiorca miał bardzo skromne początki. Pomimo bankructwa na początku swojej kariery, stał się multimilionerem, który uczy innych, jak stać się bogatym, jak unikać błędnych decyzji finansowych oraz przede wszystkim jak bogatym pozostać.

SPOTKAJ SIĘ Z ROBERTEM KIYOSAKI W WARSZAWIE 7 I 8 MAJA

Więcej o wydarzeniu: https://poland.wealthmasterstour.com/