Technogym, włoski producent sprzętu i akcesoriów fitness, a zarazem światowy lider branży wellness, otworzył swój pierwszy showroom w Warszawie. Butik mieści się w luksusowej lokalizacji, jaką jest Dom Dochodowy przy ul. Plac Trzech Krzyży 3.

Technogym, otwierając swój salon w Warszawie, pragnie przybliżyć świat profesjonalnego sprzętu i zdrowego stylu życia klientom indywidualnym. Showroom ma przede wszystkim zaprezentować urządzenia do użytku domowego i pokazać jak odpowiednio wykorzystać nowoczesną technologię multimedialną w treningu.

Nowa lokalizacja o powierzchni ponad 100m², wyposażona jest między innymi w sprzęty z linii Personal zaprojektowane przez włoskiego architekta Antonio Citterio, które dzięki swojemu eleganckiemu designowi znakomicie wzbogacą wnętrza domu, hotelu czy jachtu.

Technogym otworzył swój pierwszy showroom w PolsceTechnogym otworzył swój pierwszy showroom w Polsce materiały prasowe

Linia Personal posiada w swojej ofercie szereg urządzeń cardio i siłowych. Jest to między innymi Cross Personal, który dzięki swojej płynnej pracy, odwzorowuje ruch nordic walking I sprawdza się zarówno wśród osób początkujących, jak i regularnie ćwiczących. Kolejnym sprzętem wartym uwagi jest bieżnia Run Personal, która dzięki zastosowanej technologii gwarantuje bezpieczny i efektywny trening w warunkach domowych. Dla zwolenników rowerów, Technogym proponuje dwa rozwiązania z linii Personal – Bike Personal, czyli rower pionowy i Recline Personal, czyli rower poziomy, który dzięki swojej budowie jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, otyłych czy kobiet ciężarnych.

Dla zwolenników treningu funkcjonalnego stworzony został Kinesis, umożliwiający wykonanie ponad 250 ćwiczeń na całe ciało w wielu płaszczyznach. Wszystkie urządzenia z linii Personal łączy multimedialny ekran, który wzbogaca trening o nowe programy czy umożliwia stałe połączenie z internetem, skype’em i mediami społecznościowymi.

Pośród urządzeń domowych w showroomie znajduje się również atlas Unica, jedno z najbardziej kompleksowych rozwiązań, które umożliwia wykonanie 25 różnych ćwiczeń na zaledwie 1,5 m². Dla fanów biegania nieposiadających dużej przestrzeni w domu, Technogym proponuje mniejszą, kompaktową bieżnię MyRun, która uczy prawidłowej techniki biegu czy chodu.

Bardziej wymagający klienci znajdą także linię Skill, stworzoną przy współpracy ze sportowcami startującymi w Igrzyskach Olimpijskich. Linia ta posiada w swojej ofercie ergometr wioślarski, Skillrow, rower Skillbike, bieżnię Skillrun a także Skillmill napędzany siłą własnych mięśni. Linia ta dedykowana jest dla sportowców lub osób pragnących przekraczać swoje granice i urozmaicać trening.

Technogym otworzył swój pierwszy showroom w PolsceTechnogym otworzył swój pierwszy showroom w Polsce materiały prasowe

Oficjalne otwarcie showroomu Technogym odbyło się 9 października w Domu Dochodowym. Uroczystość poprowadził znany prezenter telewizyjny, redaktor naczelny Elle MEN – Oliwier Janiak. Wśród gości znalazły się znane osoby takie jak Jakub Wesołowski, Anna Dec, Tomasz Iwan, Lefteris Kavoukis czy Andrzej Bargiel. Pojawiły się również osoby znane w świecie sportu i fitnessu m.in. Angelika Cichocka, Gosia Gałkowska i Małgorzata Mączyńska.