Marka 4F do tej pory uszyła i przekazała Szpitalowi MSWiA w Warszawie ponad 500 sztuk fartuchów medycznych i 300 sztuk gogli.

Jako marka globalna podejmujemy środki, aby możliwie jak najbardziej wspierać służbę zdrowia, nie tylko w Polsce ale także za granicą. Zdecydowaliśmy się przekazać 20% naszego obrotu ze sklepu internetowego, który pozostaje dla Państwa otwarty, na pomoc dla największego szpitala zakaźnego w Polsce – Szpitala MSWiA. Do tej chwili przekazaliśmy również 300 sztuk gogli, które mają zabezpieczyć medyków przed ewentualnym zarażeniem. - mówi Igor Klaja, Prezes OTCF S.A, do którego należy marka 4F.

4F pomaga4F pomaga 4F

W ramach akcji #4Fpomaga #4Ftrenujzdomu na stronie internetowej https://4f.com.pl/4ftrenujzdomu-trening-2-wilfredo-leon zostały również udostępnione filmy treningowe z udziałem ambasadorów i trenerów marki 4F, aby każdy entuzjasta aktywności fizycznej mógł bezpiecznie trenować z domu. 18 marca do przedsprzedaży w sklepie internetowym www.4F.pl trafiły koszulki-cegiełki, z których zysk w całości zostanie przekazany na zakup lub produkcję odzieży ochronnej, takiej jak fartuchy, maseczki czy ochraniacze na buty. Akcja została uruchomiona do dnia 15 kwietnia z możliwością przedłużenia