Po tym, jak Bieber pokazał się w ich ciuchach o dziewczynach zrobiło się głośno, a skrzynka mejlowa ich internetowego sklepiku zaczęła się zapychać z nadmiaru zamówień z całego świata: od Australii, przez Malezję, po Katar.

Jak to się stało? Karolina Szpura, wielka fanka Biebera opowiada, że któregoś dnia po prostu wpadła na pomysł zdobycia adresu Justina: - Spędziłam kilka godzin szukając w internecie i przez Google Maps jego adresu w Kalifornii. W końcu - to miała być już ostatnia próba - udało mi się! Wysłałyśmy paczkę z naszymi ciuchami, napisałyśmy list. Zupełnie nie spodziewałyśmy się, że paczka w ogóle dojdzie, a jeśli nawet, że trafi w ręce Justina. Gwiazdy dostają całe mnóstwo takich paczek z prezentami, szanse, że coś z tego wyjdzie były naprawdę minimalne.

A jednak! Justin założy ich koszulkę z nadrukiem "Doing Real Stuff Sucks", potem także bluzę, został w tych ubraniach sfotografowany, a potem nawet nagrał w nich video promujące jego nowy album. To jednak nie koniec tej historii. Karolina, dzięki pomocy firmy fonograficznej, pojechała do Madrytu, gdzie odbywały się spotkania promocyjne w związku z nowym albumem.

Przedstawiła się Justinowi jako autorka tak lubianej przez niego bluzy (okazało się, że zabrał ją ze sobą do Madrytu), były wspólne zdjęcia i krótka rozmowa.

A ubrania Local Heroes - o ile nie wykupili ich już wszyscy fani Biebera - możecie kupić w tutaj . Oprócz bluz i koszulek dziewczyny robią m.in. etui na iPhone'y. Jak zapowiadają, już za chwilę pojawią się nowe wzory.

Zobacz też na Logo24 :

Plażowa moda: wakacje według projektantów

Goshico: torby dla facetów

Fantastyczne spodnie: Madox Design. Polska marka!