Götzburg pokazuje nowe kolekcje dwa razy w roku. W najnowszej znajdują się piżamy z długim i krótkim rękawem, krótkimi spodenkami lub spodniami z długą, standardową nogawką.

Góry bielizny domowej dostępne są w trzech różnych krojach: tradycyjnej koszulki z krótkim rękawem, z półokrągłym lub wyciętym w serek dekoltem, rozpinane koszule, ozdobione kołnierzykiem, a także bluzy z długim rękawem.

Wśród wzornictwa przeważają paski (podłużne i poprzeczne), faktury są jednolite oraz w kratkę. Choć brzmi to bardzo klasycznie, zestawienia są ciekawe, a ubrania uszyte z wykorzystaniem technologii zwiększającej właściwości higroskopijne, odtransportowującej wilgoć na zewnątrz oraz polepszającej "oddychalność" ubrania.

Z kolei bokserki uszyte są z cienkiej, delikatnej dzianiny, dzięki czemu dobrze dopasowują się do ciała, dając poczucie komfortu. W kolorystyce przeważa klasyka (czarny, biały, niebieski). Götzburg to także kolekcja bawełnianych koszulek typu basic, idealnych pod elegancką koszulę czy cienki sweter.

Zobacz też na Logo24 :

Bielizna optycznie powiększająca męskość

Męska bielizna: kolekcja Götzburg

Calvin Klein: elegancki skandalista