Czapka może być bardzo stylowym dodatkiem - i nie chodzi tylko o bejsbolówki czy kapelusze. Prosta, bawełniana czapka przyda się nam już teraz, wczesną jesienią, a przy okazji - odpowiednio noszona - będzie modnym dodatkiem.

Tak jak koszulka może wyróżniać się ciekawym nadrukiem, jak np. prezentowane poniżej czapki łódzkiej marki " Pan tu nie stał ", ale może być też zupełnie prosta, jednokolorowa, pozbawiona wzorów. Można ją nosić także do koszulek z krótkim rękawem, bo nie o porę roku tu chodzi, ale o styl .

Czapka z kolekcji Pan tu nie stał. Cena: 49 złCzapka z kolekcji Pan tu nie stał. Cena: 49 zł fot. Pan tu nie stałCzapka z kolekcji Pan tu nie stał. Cena: 49 złCzapka z kolekcji Pan tu nie stał. Cena: 49 zł fot. Pan tu nie stał

Zobacz też na Logo24 :

Modne kolory jesieni

Zegarki Lacoste: nowa kolekcja Borneo

Kolekcja Götzburg: eleganckie piżamy i bielizna

Czapka może być bardzo stylowym dodatkiem - i nie chodzi tylko o bejsbolówki czy kapelusze. Prosta, bawełniana czapka przyda się nam już teraz, wczesną jesienią, a przy okazji - odpowiednio noszona - będzie modnym dodatkiem. Tak jak T-shirt może wyróżniac się ciekawym nadrukiem, jak np. prezentowane poniżej czapki rodzimej marki Pan tu nie stał, ale może być tez zupełnie prosta, jednokolorowa, pozbawiona wzorów. Można ją nosić także do koszulek z krótkim rękawem, bo nie o porę roku tu chodzi, ale o styl.