Pierwszy śnieg za nami (choć na razie stopniał), czas szykować się do sezonu narciarskiego. Wybierając odpowiednią odzież, kierujmy się przede wszystkim jej funkcjonalnością i wysokiej jakości materiałami. Tutaj styl schodzi na drugi plan.

Marka Crivit Sports przygotowała serię kurtek narciarskich dla kobiet i mężczyzn, które sprawdzą się w trudnych warunkach. Są wiatro- i wodoszczelne, ze zgrzewanymi szwami oraz watowaniem. Materiał zapewnia wodoodporność na poziomie 3000 mm. Regulowany śniegołap zabezpiecza przed wiatrem i przedostawaniem się śniegu pod ubranie. Warto zwrócić uwagę na ilość i umiejscowienie kieszeni oraz mankiety z praktycznymi otworami na kciuk. Kaptur jest odpinany. Kurtki narciarskie dostępne będą w wersji damskiej oraz męskiej, w różnych wariantach kolorystycznych.

Uzupełnieniem kompletu narciarskiego będą spodnie narciarskie Crivit Sports, wykonane ze wzmocnionego, odpornego na uszkodzenia poliestru. Spodnie wyposażone są w ocieplającą osłonę nerek, pierścień do zamocowania rękawic, śniegołap z taśmą antypoślizgową oraz pętle do zamocowania kurtki narciarskiej. Wykończone są częściowo elastycznym pasem z regulowaną szerokością, a wpuszczane kieszenie mają ocieplającą podszewkę. Przy brzegach nogawek są zamki błyskawiczne. Spodnie będą dostępne również w wersji damskiej i męskiej.

Uzupełnieniem narciarskiego stroju są rękawice narciarskie wykonane z nieprzemakalnej, wiatroszczelnej tkaniny z ciepłą podszewką. Spód dłoni jest wzmocniony, szerokość jest regulowana, zapięcie - na rzep.

Kurtka z kolekcji Crivit Sports. Cena: 111 złKurtka z kolekcji Crivit Sports. Cena: 111 zł fot. Crivit Sports

Zobacz też na Logo24 :

Jesienny styl: pikowanie

Modne kurtki: parki

Metamorfozy: jak ukryć brzuch