Nike Air Lava Dome

Ciekawa propozycja butów na zimę w wersji low. Nazwa modelu nawiązuje do jego gorącej, czerwono-żółtej kolorystyki. Na uwagę zasługuje wybór użytych materiałów: zamsz oraz stylowe detale w postaci nakrapianych sznurowadeł. Bezpieczeństwo i komfort zapewnia wzmocnienie dolnej części noska oraz podeszwa z głębokim bieżnikiem.

Nike Air Magma

Air Magma to pierwszy i wciąż najpopularniejszy model Nike przeznaczony do wędrówek górskich. Po 25 latach obecności na rynku, koncern z Oregonu postanowił nadać mu zmodernizowany wygląd. But wyróżnia się skórzaną cholewką z wzmocnionym noskiem, co zapewnia wysoką ochronę przed trudnymi warunkami pogodowymi oraz estetyczny wygląd. Dodatkowym wzmocnieniem są metalowe oczka sznurówek oraz gumowa podeszwa z głębokim bieżnikiem.

Nike Woodside II

Stonowany i wytrzymały but zimowy stworzony do wypraw górskich oraz leśnych wycieczek. Woodside posiada gumową podeszwę zewnętrzną oraz głęboki bieżnik, co zapobiega ewentualnym poślizgom. Także cholewka buta została wykonana z gumy oraz syntetycznej skóry, zapewniając solidną ochronę przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi. Klasyczna sylwetka buta sprawia, że pasuje do codziennego, miejskiego stylu.

Nike Air Max Humara

Nowe wcielenie klasycznego modelu przygotowane specjalnie na chłodne i mroźne dni. W wersji hybrydowej podeszwa nawiązuje do stylu Air Max, zaś cholewka pochodzi z Air Humara. But przeznaczony jest zarówno do intensywnych wędrówek leśnych, jak i do użytkowania w warunkach miejskich. Ciekawym rozwiązaniem stylistycznym jest przełamanie cholewki różnokolorową aplikacją łączącą się z systemem sznurowania. Uzupełnieniem są kolorowe akcenty w postaci swoosha, sznurówek oraz okienka poduszki gazowej. Niebanalnej całości dopełnia nakrapiana, sprawiająca wrażenie kamiennej, tylna część podeszwy.

Nike Kingman Leather

Należące do rodziny ACG (All Conditions Gear) buty za kostkę zapewniają stabilność i ochronę w każdym terenie i we wszystkich warunkach pogodowych. Amortyzująca wkładka i głęboki bieżnik zapewniają wsparcie oraz komfort użytkowania, a wytrzymałe sznurowanie pozwala na indywidualne dopasowanie do stopy. Trwała, skórzana cholewka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych-srebrno-szarej oraz czarnej. Całości dopełnia subtelny, tłoczony swoosh, umieszczony z boku napiętka.

Nike Wardour Max 1

Hybryda klasycznych Air Max 1 oraz butów przeznaczonych do turystyki górskiej. Podeszwa posiada gazową poduszkę Air, co z pewnością zadowoli zarówno piechurów, jak i osoby ceniące miejski styl. Cholewka wykonana ze skóry lub z nubuku kształtem nawiązuje do eleganckich boatshoes. Charakteru dodają okrągłe sznurówki oraz minimalistyczny branding.

Nike Cortez Classic OG Leather

Nowa wersja kultowego modelu zaprojektowana w 40. rocznicę jego powstania specjalnie na chłodniejsze dni. Główną innowacją tej edycji jest zredukowana waga, przy jednoczesnym wzmocnieniu cholewki i zwiększeniu gęstości podeszwy. Szykowny, prosty krój buta podkreślają trzy stonowane wersje kolorystyczne: szara, czarna oraz granatowa.