Zegarki Woodlans Unisex powstają w krakowskiej pracowni - wykonane są ręcznie z drewna dębowego, nielakierowanego, o naturalnym kolorze i zapachu. Każdy egzemplarz jest robiony na zamówienie i posiada kolejny numer. Produkcja trwa od 1 do 7 dni, w zależności od liczby zamówień. Zegarek ma możliwość wymiany baterii, zmiany długości bransolety oraz posiada energooszczędny mechanizm ledowy (godzina wyświetla się na 3 sek po wciśnięciu przycisku).

Zegarek marki Woodlands. Cena: 295 złZegarek marki Woodlands. Cena: 295 zł fot. Woodlands

- Pomysł powstał na początku roku, zrodził się z hobby, wiele miesięcy poświęciliśmy na projekty, prototypy, testy i organizację. Chcieliśmy odpowiedzieć na anonimowość masowej produkcji, połączyć szlachetność drewna dębowego z prostym designem i przyjemnością użytkowania - opowiadają twórcy marki.

Sprzedaż zegarków rusza 14 listopada. Na początek stacjonarnie Woodlands zagości w sklepie Idea Fix na Kazimierzu w Krakowie, on-line będzie dostępny na stronach Showroom, Pakamera, Patotej, Allegro oraz bezpośrednio przez woodlans.pl@gmail.com. Cena zegarka to 295 zł.