W salonach Cropp pojawiła się nowa kolekcja snowboardowa. Wyraziste kolory i nietypowe materiały, które wyróżnią się wśród klasycznych ortalionowych outfitów na stoku.

Ciuchy na snowboard zostały zaprojektowane tak, by chroniły od mrozu, wiatru i wilgoci. Tym razem jednak wykorzystano materiały, które bardziej kojarzą się z ubraniami na co dzień niż wyjazdem na stok. I tak w kolekcji znajdziemy na przykład spodnie snowboardowe stylizowane na podniszczony, wytarty denim czy kurtki z materiału przypominającego melanżową dzianinę.

Niezależnie jednak od materiału, ubrania są solidne i nieprzemakalne. Oprócz materiałowych nowości w kolekcji znalazły się też typowe dla Croppa żywe, a czasem wręcz neonowe kolory - błękit, żółć, róż, czerwień i zieleń oraz ich geometryczne zestawienia. Funkcję ozdobną spełniają też zamki w wyrazistych kolorach, kontrastujące z jednolitymi barwami kurtek. Ubrania wyposażone zostały w praktyczne kieszonki, które pomieszczą wszystkie potrzebne na stoku przedmioty - takie jak skipass, komórka czy iPod. Kurtki mają też odpinane kaptury, a spodnie - elastyczne szelki.