To, co od razu zwraca uwagę w jesienno-zimowej kolekcji marki Digel to dbałość o detale: dekoracyjne logotypy, ciekawe naszywki i wzorzysta taśma. Pojawiają się też modowe smaczki świadczące o byciu na bieżąco z trendami, np. pikowane lub skontrastowane kolorystycznie podszycia kołnierza. Projektanci nie zapomnieli też o podszewkach - niby drugoplanowy szczegół, a w istocie jeden z elementów świadczący o jakości produktu.

W kolekcji znajdziecie m.in. kurtkę "dwa-w-jednym" z odpinaną częścią wewnętrzną, krótki płaszcz ze stójką i kurtkę polową. Ich zaletami są "oddychalność", nieprzemakalność, łatwość w utrzymaniu, odporność na zagniecenia oraz wewnętrzna kieszeń na telefon komórkowy z zabezpieczeniem antyradiacyjnym. Z działki wełnianej mamy tu np. wąsko skrojoną kurtkę blezerową z kieszeniami z klapą, modną kurtkę z odpinaną podszewką, a także z pikowaną, pasiastą podszewką, dwa rodzaje modnych kurtek z naszywanymi kieszeniami oraz kombinację kurtki polowej z rowerową.

Na zimę polecamy puchówki, te z prezentowanej kolekcji wypełnione są w 80% kaczym puchem i w 20% kaczymi piórami, z mrozami więc powinny sobie poradzić. Zwłaszcza, że niektóre modele mają też kaptur obszyty futrem.

Kurtka z kolekcji DigelKurtka z kolekcji Digel fot. Digel fot. Digel