Większość z nas najbliższe miesiące przechodzi w jednym płaszczu. Może dwóch, trzech na zmianę - więcej to już luksus. Każde ubranie noszone codziennie musi nam się znudzić. Jeśli możecie pozwolić sobie na lekką rozrzutność i wypełnić szafę kilkoma płaszczami, warto poczynić odważniejsze decyzje i zamiast kolejnego klasycznego, prostego w kroju i stonowanego w kolorze okrycia wierzchniego, wybrać coś mnie typowego - żeby czasem urozmaicić sobie swój płaszcz powszedni.

Nie, nie chodzi o żadne przebrania, płaszcz to jednak płaszcz. Ale może być po prostu ciekawszy. Oczywiście, można znaleźć ciekawe modele w sieciówkach, ale w poszukiwaniu płaszcza oryginalnego polecamy zajrzeć do sklepów bądź na strony oferujące polskie projekty, takich jak choćby SHWRM.pl.

Marka Litfashion np. ma w ofercie czarny ocieplany płaszcz z bawełnianej tkaniny z gumowym wykończeniem. Co w nim, oprócz tej gumy, oryginalnego? Po odpięciu dolnej części zamienia się w kurtkę, a dopinane ma też rękawiczki. Z kolei płaszcz od She/s a Riot jest elegancki, ale jednocześnie niezobowiązujący. Klasyczny, ale jednocześnie nietypowy. Obejrzyjcie też inne nasze propozycje.

fot. Litfashion