Olly Lindal przez wiele lat pracował dla dużej islandzkiej firmy odzieżowej. Zajmował się projektowaniem, wyszukiwaniem i kupowaniem kolekcji co ciekawszych europejskich marek. Teraz Olly - razem z Anią, swoją polską żoną - tworzy markę reykjavik district. Reykjavik district to oryginalna, autorska odzież męska. Ich koncept opiera się na unikalnym, ale i rozpoznawalnym skandynawskim designie.

- Skupiamy się na prostych formach, przykładając wielką wagę do szczegółów i korzystając z rzadko już dziś praktykowanych dawnych metod krawieckich, gdzie każdy detal wykonywany jest ręcznie - mówią twórcy marki.

A my nie mamy powodu im nie wierzyć. Zwróćcie uwagę na wykończenia i detale (np. guziki przy mankietach marynarki - każdy w innym odcieniu). Te ubrania to oryginalny i elegancki casual w świetnym stylu. Jako uzupełnienie własnych projektów reykjavik district proponuje na swojej stronie też inne starannie dobrane marki, które sprowadza bezpośrednio z Włoch. Każda z nich dobrze wpasowuje się w ich design.

Marynarka z kolekcji Reykjav~k District. Cena: 995 złMarynarka z kolekcji Reykjav~k District. Cena: 995 zł fot. Reykjav~k District fot. Reykjav~k District