Najmodniej prezentować się będziemy w swetrach w lekko oldschoolowym stylu. Nie owijając w (ba)wełnę - w swetrze jak po dziadku. Czyli grubo plecionym, na guziki, z szerokim kołnierzem, albo lekko zgrzebnym, prostym, z grubej wełny.

W cenie są także dziwne (ale nie za dziwne - żeby nie popaść w hipsterię) wzory typu "szlaczki". Zakładając taki sweter wcale nie skazujemy się na spędzenie wieczoru przed telewizorem, sweter może być bowiem bardzo "wyjściowy". Noszony z eleganckimi spodniami, koszulą a nawet krawatem czy muszką spełnia rolę marynarki, ale jest od niej zdecydowanie wygodniejszy.

Rozpinane swetry z szerokim kołnierzem świetnie wyeksponują koszulę czy krawat. Zakładany do jeansów i na T-shirt sprawdzi się równie dobrze. Pamiętać jednak warto, że zakładane do kardigana spodnie powinny być dopasowane - luźny dół w połączeniu ze swetrem wyglądać może niechlujnie i niezgrabnie. Wtedy zostaje nam kanapa i telewizor.

Sweter z kolekcji Pull & Bear. Cena: 139,90 złSweter z kolekcji Pull & Bear. Cena: 139,90 zł fot. Pull & Bear fot. Pull & Bear