Już dawno w modzie męskiej nie wydarzyło się tak dużo tak niewielkimi środkami. Niby nic, a będzie ciekawie. Hitem wiosny są motywy kwiatowe, szczególnie na koszulach, ale nie tylko... Jeśli jednak z jakiś powodów boisz się kwiatów, masz dwa wyjścia: pierwsze - zastosuj żywy kwiatek  w butonierce, z pewnościę nie ujmnie ci meskości a uczyni z ciebie modnego męzczyznę, drugie - zdecydowac się na inny ciekawy i równie modny wzór camo albo kropkę.

W krojach spokojnie, obowiązuje klasyka. Jeśli nie walczysz z nadwagą, odważ się i kup modną dwurzędówkę. Jeszcze do niedawna w Polsce właściwie niedostępna, na szczęście się pojawiła (lepiej późno niż wcale) i to w sieciówkach typu H&M, Zara.

Ważne jest nie tylko to, co, ale przede wszystkim, jak nosisz - stara koszula z kołnierzykiem button down może nabrać zupełnie nowego sznytu - po prostu nie zapinaj w kołnierzyku guziczków. We Włoszech hit! I na koniec coś, co wyróżnia modnych facetów - skórzana biżuteria. Myślisz, że to niemęskie? Co innego świadczy o męskości. Popatrz, jak fajnie można ją nosić.

fot. Pitti Uomo