Miał być strażakiem, potem architektem krajobrazu. Jest rysownikiem i perkusistą. Jedno i drugie robi głośno i z charakterem. Rysować może niemal zawsze i wszędzie. Nie potrzebuje skupienia, ani wyciszenia. Wręcz przeciwnie, bardzo lubi słuchać wtedy głośno muzyki. W ten sposób tworzy m.in. genialne plakaty do koncertów organizowanych przez poznańską agencję Go Ahead. I koszulki, które razem z żoną projektuje i sprzedaje pod szyldem Pinata Unique. Tworzą t-shirty i płócienne torby z oryginalnymi, pięknymi nadrukami. Ich dopracowane w najdrobniejszych szczegółach ilustracje inspirowane są rysunkami z lat dziecięcych, muzyką lat 70. i 80. oraz współczesnym szwedzkim wzornictwem.

- Naszą obsesją są detale - mówią. - Zależy nam też na odpowiedniej jakości wykonania. Wszystko, co robimy, produkowane jest w krótkich seriach. Tak, aby mieć pewność, że nasze projekty są unikalne. Szansa, że spotkacie na ulicy kogoś w takiej samej koszulce jest naprawdę mała - dodają. Wszystkie projekty znajdziecie na stronie pinataunique.com .

Koszulki z kolekcji Pinata Unique. Cena: 69 złKoszulki z kolekcji Pinata Unique. Cena: 69 zł fot. Pinata Unique fot. Pinata Unique