Projekty marki JAC stanowią przemyślany "garnitur miejski", są wynikiem połączenia kreatywnego myślenia z wiedzą o wymaganiach aktywnych facetów - deklarują twórcy marki. W jej ofercie znajdziemy m.in. bluzy z sitodrukami. Jeden z nich przedstawia londyńską elektrownię Battersea, największą budowlą z cegły w Europie.

Modernistyczną bryłę zaprojektował Sir Gilles Gilbert, architekt i designer, autor projektu katedry w Liverpoolu, podobnej elektrowni w londyńskiej dzielnicy Bankside, w której obecnie znajduje się galeria sztuki współczesnej Tate Modern oraz klasycznej czerwonej londyńskiej budki telefonicznej.

Na innej z kolei dumnie pręży się Dworzec Centralny. Budynek projektu Arseniusza Romanowicza został uznany przez szwajcarskiego krytyka architektury i historyka sztuki Wernera Hubera za przykład wybitnej architektury modernizmu, nie mamy się więc czego wstydzić. Oprócz tego w ofercie JAC także bluzy-kurtki w nawiązujące krojem do ramoneski, ciekawe kardigany i swetry o oryginalnej fakturze.

fot. JAC