Edyta Pietrzyk sama siebie nazywa architektem mody, wskazując tym samym podobieństwo projektowania przestrzeni i projektowania ubrań - oba te procesy opierają się na kształtowaniu formy i wyborze odpowiedniej faktury.

Ale nie ma co się obawiać wydumanych, niepraktycznych kombinacji. Jej projekty są funkcjonalne i eleganckie, momentami wręcz minimalistyczne, a jednocześnie oryginalne. Jak sama mówi, projektuje ubrania dla zwykłych ludzi, którzy cenią sobie właśnie oryginalność. Sama też nosi zaprojektowaną przez siebie odzież, by weryfikować efekty.

W jej kolekcji znajdziecie m.in. ciekawą kurtkę typu bomber uszytą z szarej pianki, pokrytą bawełnianą tkaniną wierzchnią. Dodatkowym smaczkiem jest niewidoczna na zdjęciu podszewka w zabawny wzór wąsów. Oprócz tego ciekawe bluzy, fajne kardigany zapinane na zamek błyskawiczny czy oryginalne spodnie z cienkiej wełny z charakterystycznymi wykończeniami.

Kardigan z kolekcji Edyty Pietrzyk. Cena: 380 złKardigan z kolekcji Edyty Pietrzyk. Cena: 380 zł fot. Edyta Pietrzyk fot. Edyta Pietrzyk