Dobrym pomysłem zawsze jest koszulka. W przypadku klasycznego t-shirtu trudno nie trafić z rozmiarem, a wybór fajnych nadruków przeogromny, można więc takim koszulkowym prezentem przemycić dodatkowy przekaz: albo komplement, albo szpileczkę Jeśli chodzi o rozmiar, to bezpieczne są też oczywiście spinki do mankietów, paski i krawaty. To może i brzmi jak klasycznie nudny prezent, ale ponieważ ilość małych marek produkujących oryginalne akcesoria modowe rośnie z dnia na dzień, coś takiego jak nudna czapka czy portfel to już przeżytek.

Ale proszę bardzo mogą być też mniej oczywiste, ale również praktyczne gadżety. Np. ozdobna metalowa zakładka do książek, zakończona breloczkiem w kształcie granatu. Z przesłaniem: rozerwij się Albo woreczki na bieliznę czystą i brudną - przydatne w podróży. Albo torby w ogóle: wybór kształtów, materiałów i funkcji ogromny.

Spinki do mankietów Egginegg. Cena: 69 złSpinki do mankietów Egginegg. Cena: 69 zł fot. Egginegg fot. Egginegg

Są też przedmioty, które najbardziej ucieszą wasze wewnętrzne dziecko, np. niesamowity, trochę steampunkowy skórzany zegarek od marki Drobiny Czasu. Ze względu na cenę w tym przypadku wasze wewnętrzne dziecko nie obejdzie się bez zewnętrznego dorosłego Ale już wspomniane wcześniej spinki do mankietów mogą dużo mniejszym kosztem dać dużo radochy - jeśli np. będą w kształcie Gwiazdy Śmierci z "Gwiezdnych Wojen".

Masz już prezent, ale nie umiesz go ładnie zapakować? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie