Proste formy, przewiewne materiały, radosna kolorystyka - wiosenna kolekcja męskiego obuwia Timberland to klasyka, ale w świeżym wydaniu. Będzie modnie, wygodnie i niezwykle lekko! Tylko niech już będzie, ta wiosna!

Buty z kolekcji TimberlandButy z kolekcji Timberland fot. Timberland fot. Timberland

Timberland inwestuje w klasykę podkręconą wiodącymi trendami. Z sezonu na sezon marka prezentuje coraz odważniejsze kolekcje inspirowane modą z wybiegów, nie zapominając jednocześnie o tych, którzy pokochali ją za uniwersalne i wytrzymałe żółte buty Premium 6.

Stylowy mężczyzna XXI wieku wybiera przede wszystkim produkty, które od rana do nocy zapewnią mu komfort użytkowania. Oczywiście modny wygląd jest równiez istotny, ale nie dajcie się zwariować. W ubraniu (i obuwiu przede wszystkim) macie się czuć komfortowo - i fizycznie, i psychicznie. Timberland to jedna z marek, które rozumieją te potrzeby i w nowej kolekcji prezentuje buty, które powinny spodobać się niemal każdemu aktywnemu mieszkańcowi wielkiego miasta. Modele z kolekcji Earthkeepers Revenia to proste, zamszowe oxfordy w zgaszonej, miejskiej kolorystyce, które uzupełnią miejską stylizację. Nieco mniej oficjalne, loafery Hayes Valley Loafer to propozycja idealna na leniwe letnie wieczory w plenerze.