Połączenie przeszłości z nowoczesnością, czyli sprane kolory, proste formy, funkcjonalne materiały - te ubrania mają służyć, a nie tylko zdobić. Ten kierunek w wiosennej modzie bardzo nam się podoba. Wystarczy połączyć kilka klasyków, jak dżinsy, biały t-shirt i wysokie skórzane buty, żeby stworzyć czysty, mocny styl. Męski styl.

W kolekcji Camel Active nawiązania do tradycji zręcznie powiązano z funkcjonalnymi materiałami hi-tech. Nie brakuje tu jednak nowoczesnych akcentów. Hybrydowe parki i kurtki zostały skrócone, natomiast koszule i t-shirty wydłużone, dzięki czemu możemy uzyskać modną w tym sezonie warstwową stylizację. Letnie budrysówki mają kołnierze z prawdziwej skóry, kurtki polowe i bomberki wykonane są z funkcjonalnych tkanin, natomiast kurtki sportowe przyciągają wzrok łączeniem różnych materiałów.

Kolekcja Camel Active.Kolekcja Camel Active. fot. Camel Active. fot. Camel Active.

Nie brakuje też wzorów inspirowanych klasycznym moro. To, co ciekawe w wiosennych trendach, a co dobrze pokazuje ta kolekcja, to dbałość o detale w pozornej prostocie. Mikrodesenie: kropki, kwiaty, rysowane ręcznie kraty i poziome pasy pojawiają się na całych ubraniach lub przynajmniej na ich elementach. W spodniach zastosowano subtelne detale, takie jak łaty czy efekty cerowania - znoszony wygląd jest nadal modny.

Niedocenianie sieciówek to błąd. Dostrzegam w nich ogrom pracy projektanta. Street Fashion