Meet The Llama to kolejna młoda polska, prężnie działająca marka. Polska nie tylko z nazwy, bo wszystkie ubrania, jakie ma w ofercie, powstają w stolicy polskiej mody - Łodzi. Nie ma więc mowy o sprowadzanych z Chin koszulkach, które po zadrukowaniu udawać mają polski produkt. Marka sama projektuje swoje wykroje i szuka najlepszych materiałów, przemierzając całą Polskę.

Meet The Llama to trzy dziewczyny z Poznania, które przyjaźnią się od podstawówki, a teraz tę przyjaźń wystawiły na ciężką próbę wspólnego biznesu. Ale nie tylko o biznes tu chodzi, bo do współpracy zaprosiły młodych polskich grafików, którzy specjalnie dla nich przygotowują ilustracje i nadruki na ubrania - również w limitowanych seriach.

Bluzy z kolekcji Meet The Llama. Ceny: ok. 150 złBluzy z kolekcji Meet The Llama. Ceny: ok. 150 zł Bluzy z kolekcji Meet The Llama. Ceny: ok. 150 zł Bluzy z kolekcji Meet The Llama. Ceny: ok. 150 zł

W rzeczach z męskiej linii marki znajdziecie m.in. surrealistyczne, ręcznie robione kolaże Moni Wilk oraz inspirowane sportami zimowymi, minimalistyczne grafiki hi.goszi - utalentowanej ilustratorki i designerki, realizującej dziś wiele projektów w Polsce i za granicą.

Jest wśród nich też Mateusz Kozik - seria jego grafik przedstawiających zwierzęco-mechaniczne postaci zdobi bluzy, koszulki i spodnie piżamowe. Tak, piżamowe - bo Meet The Llama to ubrania z których najczęściej by się nie wychodziło, ale i w których można wyjść - z domu.

Mimo że domowe, ciuchy te są też bardzo wyjściowe. Oczywiście, nie na każde wyjście się nadają, ale przed imprezą, na imprezę i po imprezie mogą być idealne.

Całą kolekcję ubrań Meet The Llama znajdziecie tutaj.

fot. Meet The Llama

Materiały partnerów

ZOBACZ WYBRANE PRODUKTY