Zebraliśmy propozycje na upominki z różnych półek cenowych. Znajdzie się i coś taniego dla brata, którego nigdy nie lubiłeś. Z kolei byłoby w złym tonie, gdybyś np. niektóre z przedstawionych tu zegarków podrzucił pod choinkę urzędnikowi, który decyduje właśnie o ważnym dla ciebie przetargu.

W naszym zestawieniu znajdzie się też coś dla synka. Najlepiej, jeśli gdy na XBOX czy PS4 kupisz właśnie mu, myląc tym czujność żony. A gdy ona będzie w pracy, a syn w szkole, ty będziesz mógł wziąć urlop na żądanie i przesiedzieć z konsolą cały dzień w jego pokoju.

Ostrożnie podeszliśmy do najpraktyczniejszych prezentów, takich jak buty i ubrania, bo nigdy nie możesz być pewien, czy będą obdarowywanej osobie pasować, a nie ma chyba nic gorszego niż fundować komuś poświąteczną wycieczkę do centrum handlowego celem wymiany towaru - do tego zaraz po Świętach, gdy w podobne maliny zostały wprowadzone tysiące osób. Co innego szalik, poncho, albo wielka bluza z kapturem na poimprezowy chillout - takie dobra nigdy się nie zmarnują i nikt ich nie odniesie do sklepu.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROPOZYCJE PREZENTÓW W NASZEJ GALERII:

fot. shutterstock