Kampania LAVARD Jesień/Zima 2019 przedstawia nową kolekcję krawiectwa dla kobiet i mężczyzn w sceneriach malowniczego Salzburga. To miasto narodzin Mozarta łączy klimatyczną architekturę, najwyższej próby kulturę i sztukę oraz naturę, która zapiera dech w piersiach. Jest przestrzenią uniwersalnych wartości, wśród których każdy się odnajdzie. Tak jak w nowej kolekcji pochodzącej z Podhala marki LAVARD.

Ponadczasowe krawiectwo to źródło wszechstronnych ubrań, z którego każdy klient i każda klientka mogą czerpać elementy własnej garderoby. Niezależnie od wieku, osobistego stylu i trybu życia: nowoczesna klasyka spełni wymagania wszystkich, którzy cenią jakość i komfort. Z kadrów kampanii i jesiennych stylizacji wyziera radość, pozytywna energia i witalność – to pełne optymizmu spojrzenie w nowy sezon.

Kolekcja LAVARD Jesień/Zima 2019 to połączenie nowoczesnej garderoby dla kobiet i mężczyzn z inspiracjami włoskim i angielskim krawiectwem. Jednym z głównych motywów sezonu jest krata, która pokrywa skoordynowane zestawy marynarek i spodni lub płaszczy i sukienek, a także pozwala na ekscytującą zabawę w łączenia wzorów i faktur. Asortyment dopełnia szeroka gama okryć wierzchnich: od przejściowych kurtek po eleganckie płaszcze z luksusowych przędzy.
Nowa kolekcja już dostępna w salonach LAVARD i na lavard.pl