Jedną z inspiracji marki jest kultowy TETRIS, stworzony przez rosyjskiego projektanta Aleksieja Pajitnova. Od czasu debiutu w 1984 roku jest ulubieńcem graczy na całym świecie.

Puma x TetrisPuma x Tetris materiały prasowe

Kolekcja PUMA x TETRIS oferuje futurystyczne sneakersy PUMA RS 9.8 i RS-X  w odważnych kolorach. Odblaskowe lamówki i tłoczone logo TETRIS® dodają efektownego wyglądu modelowi RS-X, a hasło „HARD DROP” nadrukowane na pięcie, nawiązuje do komendy w grze, dzięki której tetromino natychmiast ląduje na samym dole układanki. Dopełnieniem kolekcji jest kurtka PUMA x TETRIS XTG Track Jacket z nadrukowanym logo oraz tetromino ułożonymi na kształt paska formstrip, a także t-shirt i spodnie dresowe.

Kolekcja dostępna jest na oficjalnej stronie PUMA.COM oraz w sklepie SneakerStudio.

Puma x kostka RubikaPuma x kostka Rubika materiały prasowe

 Kostka Rubika, łamigłówka wynaleziona w 1974 roku, stanowi kolejną inspirację PUMA do stworzenia wspólnej kolekcji ubrań i butów. Ta barwna współpraca, która ma zadebiutować tej jesieni, połączy najlepsze cechy obu światowych marek – sportowo-uliczny styl PUMA oraz moc kolorów Kostki Rubika. Kolekcja obejmie buty RS-X3, bluzy i koszulki dla dzieci i dorosłych, opatrzone rozpoznawalnym na całym świecie brandingiem i żywymi kolorami.

PUMA x RUBIK pojawi się w sprzedaży 21 listopada na oficjalnej stronie PUMA.COM oraz w sklepach SneakerStudio i Warsaw Sneaker Store.