„Nie ma dnia, którego nie spędziłbym na treningu. PUMA to marka, którą noszę od wielu lat, towarzyszy mi podczas uprawiania sportu, a także podczas jazdy w Formule 1. Mam z nią świetne relacje i bycie w końcu oficjalną częścią rodziny PUMA to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Nie mogę doczekać się naszej wspólnej podróży!" – powiedział George Russel.

PUMA nieustannie wprowadza innowacje w zakresie osiągnięć wyścigowych. Dzieje się to za sprawą ciągłej współpracy z ambasadorami marki, takimi jak George Russell. „Kombinezony i inne elementy garderoby, które nosimy w samochodzie, są niezwykle ważne z punktu widzenia osiągnięć. Po pierwsze waga. Wszystko, co ma na sobie kierowca, musi być jak najlżejsze. Ściśle współpracujemy z marką PUMA, aby upewnić się, że cały sprzęt wyścigowy jest opracowany równie precyzyjnie, co samochód. Po drugie komfort. Niezależnie od tego, czy to kombinezon, buty, czy rękawiczki, wszystko musi pasować idealnie i tak, abyś ich na sobie nie czuł. W ciasnym otoczeniu kokpitu nawet najdrobniejsze problemy z dopasowaniem mogą rozpraszać uwagę, gdy ścigasz się z prędkością 200 mil na godzinę. PUMA bardzo dba o to, by zapewnić mi optymalną wygodę i wydajność." – dodał Russell.

Kierowca Formuły 1, George Russell, został nowym ambasadorem marki PumaKierowca Formuły 1, George Russell, został nowym ambasadorem marki Puma Fot. Puma

„To niezwykła przyjemność móc przywitać George’a Russella w rodzinie PUMA. Jego podejście do ciężkiej pracy i dążenia do najlepszych wyników jest częścią motta „Forever Fast" naszej marki." – powiedział James Clark, szef marketingu sportowego i operacyjnego PUMA. „Przeżyjemy wspólnie udane lata, wprowadzając innowacje w sprzęcie wyścigowym i wyznaczając trendy w sportach motorowych. Wspaniały i autentyczny charakter George’a jest tym, czego szuka PUMA. Jest też naprawdę miłym facetem. Z wyścigowego punktu widzenia George udowodnił już swoją konkurencyjność i szybkość. Ma ogromny potencjał i nie możemy się doczekać, aby wesprzeć go w 100% w jego karierze."

Dla nowego ambasadora PUMA rok 2022 to ekscytujący czas ze wspaniałymi perspektywami: „Moim celem na ten rok jako kierowcy wyścigowego jest ciągłe doskonalenie się. Myślę, że będzie to niezwykle trudny rok z kilkoma naprawdę dużymi zmianami w Formule 1 i muszę bardzo dostosować się do sytuacji i naprawdę ciężko pracować z moim zespołem."