Szeroki obiektyw aparatu cyka zdjęcia w interwałach trzysekundowych w rozdzielczości 20 Mpix. Kamera nagrywa w 1080p (30 kl./s; 60 kl./s przy 720p) - długość pojedynczego klipu to 5 minut.

Zamknięte w aluminiowej, pociskopodobnej obudowie urządzenie można zanurzyć na 10 m (trzeba zmienić obsadkę i dodać specjalne uszczelki) i zrzucić z 1 m. Całość sprawia bardzo solidne wrażenie, wszystkie części mocowań (na kilka rodzajów kasku, ramę roweru czy powierzchnie płaskie - np. deskę surfingową) ciasno do siebie przylegają. Niektóre zbyt ciasno - żeby zainstalować kamerę na kierownicy roweru musieliśmy pozbyć się gumowej podkładki.

Bullet HD: test wszystkoodpornej kameryBullet HD: test wszystkoodpornej kamery fot. Bullet HD fot. Bullet HD

Efekty pracy zapisuje na karcie microSD - przy karcie 16 GB starcza to na ponad 3 godziny filmu w wysokiej rozdzielczości (ale uwaga, naładowana na maksa bateria pozwoli najwyżej na 2h pracy). Waży 104 g. W komplecie otrzymujesz kupę akcesoriów do montowania Bulleta na kasku, rowerze, pasku... My sprawdziliśmy ją w dwóch sytuacjach.

Test basenowy

Delfin, grzbiet, żaba, kraul z kamerką w dłoni. Pływania nie ułatwia, działa sprawnie, nagrywa ładnie.  No to plusk.

 

Test rowerowy

Czyli prosimy kierowców o niezajeżdżanie drogi, bo wszystko mamy nagrane. Kamera nie przeszkadza, na czarnym batavusie redaktora M. nie odróżnia się od ramy i nagrywa znakomicie, nawet po zmroku. Voila!