Kwestia męskich dodatków zwykle jest problematyczna. Bo albo ich nie ma, albo są zbyt dekoracyjne i wielu mężczyzn uważa je za mało męskie. Dotyczy to na przykład wielu rodzajów toreb i torebek. Ale znaleźliśmy taką, która spodoba się chyba każdemu facetowi. Aż dziw, że byliśmy wcześniej w stanie pojechać bez niej na wakacje, ba!, na weekend za miastem. Tę torbę i mieszczący się w niej podróżny zestaw do robienia kawy w plenerze (albo wszędzie tam, gdzie obecność niezbędnych akcesoriów jest niepewna) wyprodukowała amerykańska forma sprzedająca kawę.

Co ważne, torba, w której podróżny zestaw podróżuje, jest bardzo stylowa i solidnie wykonana. Wodoodporny materiał, wykończenia z prawdziwej skóry i metalowe umocnienia. Wygląda świetnie, a w swoim wnętrzu mieści: french press (zwany też zapalaczem tłokowym - jeśli kogoś bardzo bolą zapożyczenia), młynek do kawy, filtry, kawę i dwa porządne wmaliowane kubki - takie, które na pewno dobrze zniosą trudy podróży. Taki podręczny zestaw możecie zabrać na wycieczkę rowerową, pieszą, na biwak, w podróż dalszą i bliższą podróż samochodem, pociągiem czy innym środkiem transportu. Żeby wypić świeżo zmieloną i zaparzoną kawę wystarczy wam trochę wrzątku, bo wszystko inne macie ze sobą. Więcej takich gadżetów! Do kupienia tu .

Podręczny zestaw do parzenia kawy marki Stumpton. Cena: ok 300 złPodręczny zestaw do parzenia kawy marki Stumpton. Cena: ok 300 zł fot. Stumpton Coffee fot. Stumpton Coffee

źródło: Okazje.info